Ithaka Maria sõnul on muusiku teritatud kõrv osutunud kinnisvara vahendusel väga kasulikuks. ”Saan paremini kuulata inimeste soove ning teha kliendi unistusest enda eesmärgi. Minu kirg on leida lahendusi, sest iga soov, mis kohtub võimalusega, kingib kõikidele osapooltele võrratu eduelamuse,” selgitas ta, mis teda maakleritöös köidab.

Lauljatar on ka varem kinnisvaramaaklerina kätt proovinud. Hariduselt on Ithaka muusikaõpetaja, kuid ta on ka kinnisvaras vastavad koolitused läbinud. Ametlikult Ithaka Maria end siiski maaklerina ei esitle, pigem aitab vajadusel tuttavatel kinnisvara müüa.

“Kodu on koht, kus hing laulab. Veendun iga päevaga aina enam selles, et hea maakler oskab väärtustada kliendi vara — olgu selleks tükike Eestimaad, esimene kodu või unistuste kodu, aga esikohal on ikka inimene!” rõhutas Ithaka Maria.

Rannamõisa külas Harjumaal asuv üle 300-ruutmeetrine eramu maksab 1 495 000 eurot.

Müügisolev eramu lummab roheluse, mere- ja linnalähedusega. Kinnisvara24 turundusjuhi Martin Matsberg sõnul sobib eramu ideaalselt lastega perele, kuid arvestades hinnaklassi tuleb müügiprotsessis olla kannatlik. ”Sarnases hinnaklassis kuulutuste tehingute arv on kordades väiksem kui odavama kinnisvara puhul ning seda olulisem roll on maakleritööl ja pakutaval kliendikogemusel,” lausus ta.