Konkursile saabusid pildid ühest armsast maakodust, kus kehtib põhimõte, et lihtsuses peitub võlu. Pererahva sõnul pole maal elades väga palju kaunistusi vajagi, sest loodus ise maalib maailma imelisemad vaated. Maakivist ait värvus külmade saabumisel valgeks ning ka paksust lumevaibast on palju rõõmu. Ühel pildil võib näha tõestust, et päkapikud ja jõuluvana on olemas — katus on pisikesi jalajägi täis ning korstna juurest on mööda katust jõuluvana liugu lasknud. Interjööris on võimalikult palju kaunistusi pererahva enda meisterdatud. Näiteks on ehitud kuuse ja jõulutulede kõrval koht heegeldatud kuuseehetel, paberist tähekestel ja makrameest päkapikkudel. Koju leiavad tihti tee ka teise ringi esemed.

Konkursi tingimused:

  • Pildistatav ruum peab olema puhas ja korras.
  • Ootame pilte, millel on pühadeks kaunistatud kodune interjöör või koduaed.
  • Pildid palume saata üksikult, mitte kollaažina. Pildi suurus peab olema vähemalt 1 MB ja pilt peab olema hea kvaliteediga. Uduseid, väga tumedaid ja kehva kvaliteediga fotosid konkursil ei aktsepteerita. Soovitatav on teha interjöörist vähemalt paar pilti ka päevavalges. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid pilte mitte avaldada.
  • Pildi saatjal peab olema õigus pilti kasutada, st ebaõigel teel saadud pildid fotovõistlusel ei osale.
  • Toimetusel on õigus kasutada pilte Moodsa Kodu veebis ja paberväljaandes.
  • Võitja selgub rahvahääletuse ja žürii otsuse tulemusena. Žürii teeb valiku kolme kõige enam lugejatelt hääli saanud kodu seast. Žüriisse kuuluvad Moodsa Kodu toimetajad ja E-Luxi esindaja.
  • Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 04.01–09.01.2022 ja võitja kuulutame välja 10.01.2022.

Auhinnaks on E-Lux Kodutehnika välja pannud ikoonilise 1950ndate disainiga Smegi punase veekeetja. See veekeetja on loodud tõelistele teesõpradele ning keedab vett kiiresti, täpselt (vahemikus 50100 °C) ja tõhusalt. Smegi tehnoloogia ja kergelt retrohõngulise stiili abil võib muuta eriliseks iga hetke alates hommikusöögist kuni pärastlõunateeni, kiirest pausist kuni õhtuse lõõgastumiseni. Auhinna väärtus on 215 eurot. Loe auhinna kohta lähemalt E-Luxi kodulehelt.  • Vaata SIIT ka möödunud aasta konkursi võidukodu.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid