Konkursi võitja Kairi kodus vahetasid olude sunnil elutuba ja magamistuba asukoha — õnneks tegi selle vahetuse lihtsaks algupäraselt valitud neutraalne seinavärv mõlemas toas ning vaja oli vahetada ainult mööbel. Nüüd on magamistoast ligipääs terrassile, ning soojade ilmadega saab lahtise rõduuksega päevast siestat nautida. Liigset mööblit ei ole ka “uues” magamistoas — endiselt on truuks jäädud ise tehtud euroalaustest voodile. Akna alla on sisse seatud mõnus lugemisnurk. Uue lahendusena on voodipeatsis erinevad öökapid, mis lisavad huvitavat asümmeetrilisust. Televiisorit Kairi magamistoast ei leia, sest tema sõnul on palju mõnusam oma meelt lahutada looduse pakutud varjudemänguga.

Auhinnaks on Eestis toodetud kontinentaalvoodi Rave Mööblilt — 160 cm laiuse voodikomplekti juurde kuulub kaks lippidega alusraami, 5-tsoonilne Pocket vedrustusega madrats, HR42 porolooniga kattemadrats ja voodipeats HBXI 200. Voodi väärtus on 1500 eurot ning meelepärase kanga saab võitja ise valida!

Auhinna välja pannud Rave Mööbel on alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid