Konkursile saatis pildid Ally, kelle magamistoas lõppes hiljuti remont. Ally meenutab, et kui kuus aastat tagasi maja osteti, olid hallid toonid interjööris suureks moehitiks ning sel hetkel mindi trendidega kaasa. Kõik toad said halli värviga viimistletud ja magamistoaski olid hallid nii seinad kui ka põrandad. Ühel hetkel tekkis tunne, et hall on üks äärmiselt masendav värv ning viimased viis aastat on Ally oma valikuid kahetsenud. Nüüd on ette võetud suurem elamise värskendamine ning uueks visiooniks on hoopis rõõmsama meeleolu loomine. Kuigi merest elatakse 16 kilomeetri kaugusel, on ispiratsiooni ammutatud nn. Hamptoni coastal-stiilist ehk teisisõnu merelähedasest sisekujundusest. Magamistoas miksiti julgelt boho stiili ja meretemaatikat. Seinad värviti kahte tooni — helesinine all ja valge üleval. Sisseehitatud kapil olid enne lihtsad peegeluksed, kuhu Ally otsustas remondi käigus kleepida kalasaba mustris puitliistud. Vana garderoobikappi ümber disainides tuli ette ka mõningaid äpardusi. “Lõhkusin remondi käigus õnnetult ühe peegelukse. Kasutasin selle asendamiseks suurt vineertahvlit, mille lõikasin õigesse mõõtu ja mahutasin peegelukselt eemaldatud raami sisse. Lakkisin vineeri ära ja kasutasin puidu imitatsiooni andvat tööriista, et saavutada ilusamt tulemus. Lõpuks kleepisin peale samad liistud, mis oleksid peeglile läinud,” meenutab Ally.

Konkursi tingimused

  • Saada konkursile 3-7 pilti oma magamistoast aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda ka mõne lausega, mida oled oma magamistoa kujundamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid sai saata kuni 28. novembrini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest konkursile kvalifitseeruvaid magamistube avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 1-7 detsembril toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku magamistoa poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud elutoa seast teeb valiku zürii.
  • Võitja kuulutame välja 10. detsembril 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.


Auhinnaks on Eestis toodetud kontinentaalvoodi Rave Mööblilt — 160 cm laiuse voodikomplekti juurde kuulub kaks lippidega alusraami, 5-tsoonilne Pocket vedrustusega madrats, HR42 porolooniga kattemadrats ja voodipeats HBXI 200. Voodi väärtus on 1500 eurot ning meelepärase kanga saab võitja ise valida!


Auhinna välja pannud Rave Mööbel on alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid