Kesklinna uhiuude korterisse sisse seatud magamistuba sobitab kokku uut ja vana - seinal ja kummutil on vanad kellad ja vanaema lillevaas, riiulist leiab vanu lemmikraamatuid ning voodipeatsis on raamitud fotod pererahva lapsepõlvest ja laste tehtud kunstiteosed. Nostalgilist sisustust täiendab tädi antud Vana-Toomase laualamp ja tuhatoos, millest sai alguse perenaise suur
kogumiskirg. Kuna magamistoast avaneb vaade liiklusrohkele trassile, siis tekkis soov tuua interjööri veidi rohelust - ühte seina leiti roheline loodusmotiiviga tapeet. Voodipeats on eritellimus suuremale voodile, mille külgedesse on tehtud riiulid raamatute jaoks. Peatsis on valgustus, mida on võimalik vajadusel reguleerida ja suunata. Interjööris on palju kasutatud ka puitu - laevalgusti on vineerist, akna ees on puidust ribakardinad, et müra ja valgust magades vähem oleks. Voodijalutsis on eritellimusel valmistatud kummut, mille peal ja sees saab hoida armsaks saanud asju.

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-7 pilti oma magamistoast aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda ka mõne lausega, mida oled oma magamistoa kujundamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 28. novembrini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest konkursile kvalifitseeruvaid magamistube avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 1-7 detsembril toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku magamistoa poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud elutoa seast teeb valiku zürii.
  • Võitja kuulutame välja 10. detsembril 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.

Auhinnaks on Eestis toodetud kontinentaalvoodi Rave Mööblilt — 160 cm laiuse voodikomplekti juurde kuulub kaks lippidega alusraami, 5-tsoonilne Pocket vedrustusega madrats, HR42 porolooniga kattemadrats ja voodipeats HBXI 200. Voodi väärtus on 1500 eurot ning meelepärase kanga saab võitja ise valida!


Auhinna välja pannud Rave Mööbel on alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid