Konkursile laekus üks kaunis magamistuba, mis on tasakaalukas ja rahulik ning kus vähem on rohkem. Toa sisustamisel on kasutatud naturaalseid materjale ühendades neid maalähedase värvimaailmaga. Soe puit — hele tamm, on ühendatud tume- ja helehallide varjunditega ning aktsentidena on kasutatud musta ja valget. Magamistoa üheks pilkupüüdvamaks elemendiks on tammepuust puitribisein, mille ühte serva on lisatud ka peegel.

Magamistoa heledasse sisustusse toob särtsu tumedate toonitatud klaaside ja grafiidivärvi raamidega garderoobi lükandsein. Tumedaid, metallist sepistatud elemente leidub ka voodi kõrval asuva abilaua ja lillepostamendi juures.

Pehme laevalgustus ning Eero Aarnio disainlamp “Luik “ loob toas kutsuva ja rahuliku üldilme ning meeleolu. Tekstiilidena on kasutatud looduslikke materjale — puuvilla ja villa ning seda nii voodi aksessuaaride, kardinate kui ka põrandavaiba juures. Väärika punkti panevad terviklikult viimistletud interjööri Silvia Liiva mustvalged graafilised teosed.

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-7 pilti oma magamistoast aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda ka mõne lausega, mida oled oma magamistoa kujundamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 28. novembrini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest konkursile kvalifitseeruvaid magamistube avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 1-7 detsembril toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku magamistoa poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud elutoa seast teeb valiku zürii.
  • Võitja kuulutame välja 10. detsembril 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.


Auhinnaks on Eestis toodetud kontinentaalvoodi Rave Mööblilt — 160 cm laiuse voodikomplekti juurde kuulub kaks lippidega alusraami, 5-tsoonilne Pocket vedrustusega madrats, HR42 porolooniga kattemadrats ja voodipeats HBXI 200. Voodi väärtus on 1500 eurot ning meelepärase kanga saab võitja ise valida!


Auhinna välja pannud Rave Mööbel on alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid