Magamistuba asub eelmise sajandi alguses ehitatud esinduslikus korteris. Nii sai ka tuba kujundades eesmärgiks mitte esile tõsta toas asuvat mööblit, vaid tuba ennast. Pilku püüavad meisterlikud ehitusdetailid nagu erker ning dekoreeritud laed ja seinad. Põrandaid katab elegantne kalasabaparkett.

Konkursile pildid saatnud Eve kirjeldab, et igal asjal, mis on kunagi magamistuppa sattunud, on oma lugu. Magamistoa keskmes olev voodi on ühe toreda meistrimehe käte all valmistatud mitmest vanast voodiosast, mis on kokku kogutud erinevatelt vanakraamiturgudelt Prantsusmaal. Voodilt on maha kraabitud mitmed kihid roosat, helesinist või rohelist värvi. Vanade ja suursuguste voodite detailid on tänapäeva voodile omase suurusega raamile keevitatud.

Kogu õhustik toas toetab argipäevaste murede ja askelduste seljataha jätmist momendil, kui õhtul uks sulgub. Tähtis on rahu, helgus ja selgus, et energiavarud taas kosuda saaks.

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-7 pilti oma magamistoast aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda ka mõne lausega, mida oled oma magamistoa kujundamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 28. novembrini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest konkursile kvalifitseeruvaid magamistube avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 1-7 detsembril toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku magamistoa poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud elutoa seast teeb valiku zürii.
  • Võitja kuulutame välja 10. detsembril 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.


Auhinnaks on Eestis toodetud kontinentaalvoodi Rave Mööblilt — 160 cm laiuse voodikomplekti juurde kuulub kaks lippidega alusraami, 5-tsoonilne Pocket vedrustusega madrats, HR42 porolooniga kattemadrats ja voodipeats HBXI 200. Voodi väärtus on 1500 eurot ning meelepärase kanga saab võitja ise valida!


Auhinna välja pannud Rave Mööbel on alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.