Ärge unustage dušisüsteemi, mis võib muuta veeprotseduurid nauditavaks ja mis on tänapäevastes kodudes muutunud hädavajalikuks seadmeks. Näiteks 45 protsenti küsitletud sakslastest käib duši all peale pesemise ka lõõgastumiseks, 51 protsendile meeldib nautida veemõnusid kauem kui vaid paar minutit ning 37 protsenti valib duši all käigu, kui on vaja lahti saada kogunenud psühholoogilisest pingest ja väsimusest. Kuidas valida dušisüsteem nii, et ei peaks valikus pettuma?

Usaldusväärne tootja

Üksikasjalikku teavet annavad teile vannitoamüügisalongide konsultandid. Saksamaa sanitaartehnika tootjad on teeninud hea maine tänu toodete kvaliteedile ja mitmekesisele valikule.

Kasutamine, vee säästmine ja stabiilse temperatuuri hoidmine

Dušisüsteeme juhitakse kangide või nuppude abil. Nuppudega süsteemid muutuvad aina populaarsemaks tänu mugavamale kasutamisele ja vee säästmisele. Termostaadiga dušisüsteemid kaitsevad ka veetemperatuuri ootamatu kõikumise eest.

Seinapealne või seinasisene?

Seinasisene süsteem peidetakse seina sisse. Sellistel dušisüsteemidel on palju eeliseid, näiteks visuaalselt vähem koormatud ruum, erinevad paigutus- ja kujunduslahendused, lihtsam hooldus tänu kaitsele mustuse ja lubja eest. Kuid seinasisesed süsteemid tekitavad ka kahtlusi, kas need ikka on usaldusväärsed. Kuidas kaitsta end veeuputuse eest, nii et ei peaks jälle kallist remonti ette võtma?

Erinevad veejoad ja eri suurusega dušipead

Dušisüsteem ei ole enam lihtsalt dušiotsak, kust vesi välja voolab. Pöörake tähelepanu joa režiimide arvule. Mitu erinevat juga on tänapäeval kvaliteetsete dušisüsteemide standard. Valige hoolikalt ka dušipea läbimõõtu ja kuju, kuna see ei ole mitte ainult disaini-, vaid ka funktsionaalsuse näitaja.

Kas tõesti väärtuslik investeering?

Jah, on küll. Kvaliteetne ja usaldusväärne dušisüsteem aitab unustada väsitavad remondid.

2020. aastal moodustas SmartControl 33% Grohe duši-, vanni- ja termostaadikategooria kogumüügist Eestis.

Oleme küsinud klientidelt tagasisidet, miks langes valik just SmartControli kasuks:

„Ausalt öeldes ei osanud ma oodata, et SmartControl muudab dušikogemust niivõrd suurel viisil. Suurim eelis on see, et te ei pea enam mõtlema veetemperatuuri ja vooluhulga seadistustele – klõpsate lihtsalt õigeid nuppe ja kõik toimib nii nagu vaja.“

„Meie pere on antud lahendusega väga rahul. Toote funktsionaalsus ja disain on ühtne tervik. Erinevad režiimid annavad võimaluse hommikusi karastusi nautida. Meeldivalt suur dušipea annab suurepärase kogemuse. Tihti on tunne, nagu seisaks alasti õues vihma käes. Lisaks veel käsiduši kasutamise võimalus. Mida saab veel kindlasti välja tuua, on teenindus ja tehniline tugi. Grohe on meie pere valik!“