Konkursile laekus üks kaunis magamistuba, mis on kujundatud pehmetes sinakashallides toonides. Magamistoa sisustanud Anni ütleb, et kujundamisel on ta olnud minimalist, kuna tuba on väike ja ühe seina moodustab suur aken. Toa kujundamise algusfaasis soovis ta magamistuppa ehitada “he/she” põhimõttel garderoobi — sinna mahub nii riideid stangedele, riiulitesse kui ka aksessuaare sahtlitesse. Voodi valik sõltus peidetavatest panipaikadest voodi sees. Efektsein on tehtud halli, valge ja valguse käes sädelevast pronksvärvist, mille äärtesse on liimitud ehituspoest leitud spiraalse mustriga liistud. Sein on Anni omalooming ning algne mõte oli luua betoonseina imitatsioon, mis ei tulnud küll päris nii välja nagu plaanitud. Tulemus sai hoopis huvitavam! Kogu tuba mõjub mõnusalt lõõgastava kohana, kus ei ole asjade üleküllust ja vaimul on hea puhata.

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-7 pilti oma magamistoast aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda ka mõne lausega, mida oled oma magamistoa kujundamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 28. novembrini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest konkursile kvalifitseeruvaid magamistube avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 1-7 detsembril toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku magamistoa poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud elutoa seast teeb valiku zürii.
  • Võitja kuulutame välja 10. detsembril 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.


Auhinnaks on Eestis toodetud kontinentaalvoodi Rave Mööblilt — 160 cm laiuse voodikomplekti juurde kuulub kaks lippidega alusraami, 5-tsoonilne Pocket vedrustusega madrats, HR42 porolooniga kattemadrats ja voodipeats HBXI 200. Voodi väärtus on 1500 eurot ning meelepärase kanga saab võitja ise valida!


Auhinna välja pannud Rave Mööbel on alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.