Swedoor on Skandinaavia juhtiv uksebränd, mille juured ja väärtused pärinevad Põhjamaadest ning mille lai tootevalik pakub lahendusi väga erinevatele maitsetele ja ootustele, olgu tegemist sise- või välisuksega.

„Koju ust valides teevad inimesed sageli lihtsama valiku, kaalumata erinevaid võimalusi: disain, värv, heli- ja tulekindlus, jätkusuutlikkus jne. Kodu kujundamisel on ustel sama oluline roll nagu mööblil või põrandakattematerjalil. Milline uksevalik ka poleks, mõjutab see hoone fassaadi või ruumi ilmet väga palju. Swedooril on mitmekülgne uste mudeli- ja värvivalik, kuid tasub mõelda laiemalt. Näiteks saab lastetoa uksetahvliks panna päris tahvli, millele saab joonistada, või garderoobiuksele peegli. Võib-olla vajad kodukontorile helikindlamat ust või oleks vaja ruumi säästa hoopis lükanduksega? Mõne jaoks on oluline, et uks sulguks vaikselt ja sujuvalt, teisel nõuab interjööri stiil peithingi, mida ei ole näha. Ka lisatarvikute valik ei ole vähetähtis, sest need annavad uksele viimase lihvi. Nii et võimalusi on tegelikult meeletult palju!“ räägib valikutest JELD-WENi Baltikumi turu juht Kaimur Kivi.

Baltikumi turu juht Kaimur Kivi

Kui mõtled uuele uksele, siis on peale välisilme oluline pöörata tähelepanu ukse pikaealisusele, mis on osa ökoloogilisest jalajäljest ja jätkusuutlikkusest. Meie tootevalikust leiad sise- ja välisuksed, liuguksed, heli- ja tuletõkkeuksed, turvauksed, energiasäästlikud ECO konstruktsiooniga välisuksed ning muud erilahendustega uksed. Kodu uks peab olema kvaliteetne ja usaldusväärne.

Pühendumine usaldusväärsusele tähendab seda, et oleme alati õigel ajal õiges kohas ja meie tooted on komplektsed ega ole kahjustatud. Kõikide Swedoori uste valmistamisel on kasutatud FSC® või PEFC sertifikaadiga puitu, mis toetab jätkusuutlikku metsamajandust.

Meie välisuksed on loodud vastu pidama põhjamaade muutlikule ilmale ja on usaldusväärselt testitud. Ilm võib olla heitlik, kuid hoolimata ilmast tervitab kindel välisuks meid koju jõudes ja kodust lahkudes. Kõige lihtsam moodus maja välisilmet elavdada on vahetada välja välisuks. Igava fassaadi saab isikupäraseks muuta näiteks efektse värvilise uksega. Välisuksi saab tellida ka kahes toonis – välimine, mis sobib maja fassaadiga, ja sisemine, mis sobib interjööriga.

Swedoor hindab kestvaid väärtusi, kuid see ei tähenda ainult klassikalisi lahendusi. Meie valikus on erineva kujundusega värvikad uksed ja elegantsed klaasidega variandid, mis avardavad sinu kodu ning rõhutavad isikupära. Kui oskad hinnata energiasäästlikke ja ökoloogilisi lahendusi, siis on ECO välisuks hea valik, mis vastab ka kõige nõudlikuma sisekujundaja kriteeriumidele. Kõik meie uksed läbivad tootmistsükli käigus mitu kvaliteedikontrolli, et sinu kodu oleks kindlusest kindlam.

Swedoori kaubamärgi all turustatakse Põhja-Euroopas maailma ühe suurema ukse- ja aknatootja JELD-WENi tooteid. Pakume tooteid ainult edasimüüjate kaudu: www.jeld-wen.ee/edasimueuejad.

Jaga
Kommentaarid