Konkursile laekus üks põnev kodukontor, mille järele tekkis õpetajana töötaval Kristil vajadus seoses koolide koduõppele minekuga. Korter Pirita jõe ääres on pisike ning kodukontoriks eraldi ruumi võtta ei olnud. Kui algul arvas Kristi, et veebitundide andmisega saab ka diivanil kenasti hakkama, siis iga päevaga andis ebamugav asend end ka seljavalude näol tunda. Nii tuli pisikeses elamises leida ikkagi töötegemiseks sobiv nurgake. Valik langes kasutuna ja üha enam koli koguvale trepialusele. “Kraamisin selle tühjaks ning mõõtsin üle. Tavasuuruses kirjutuslaud sinna ei olekski mahtunud, sestap ostsin ühest netipoest pisut väiksema, kõrguselt sobiva laua lootes, et ehk läheb õnneks. Mööblipoed olid ju suletud. Laud sobis, nagu valatult. Vana kontoritool seisis kasutuna ämma-äia keldris, see sobis mu laua ja ülejäänud toa tonaalsusega. Riiuli leidsime abikaasaga keldrit koristades. Korrastamiseks piisas korralikust küürimisest. Tuttavate valgustipoest leidsin LED- tuledega pesulõksud, mille külge on hea vajalikke pabereid või motivatsioonikaarte kinnitada. Ka roosa LED-liblikakett tuli samast poest," kirjeldab Kristi uue kontori sündi.

Laua alt leiab veel kassi pesa, kust pere lemmikloom Ginger vahel veebitundi kuulab. Tavaliselt pikutab ta küll mõnel trepiastmel.

Vaata ka teisi konkursile laekunud kodukontoreid:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 36 pilti oma kodukontorist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda mõne lausega, mida oled oma töönurgakese kujundamisel silmas pidanud ja mida selle juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 23. maini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest lugusid konkursile kvalifitseeruvatest kodukontoritest avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 25.31. mail toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud kodukontori seast teeb valiku žürii.
  • Võitja kuulutame välja 1. juunil 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada.
  • Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.


Auhinnaks on KitchenAid välja pannud uue Artisan blenderi, mis on võimekas abiline igas kodus. Kerge vaevaga segab, purustab ja vahustab ta enamike tooraineid. Blender on midagi palju enamat, kui lihtsalt smuutimasin. Sellega saab valmistada kiirelt ja lihtsalt suppe, pestosid ja taignaid. Samuti on sellel jää purustamise funktsioon, mis laseb suvised joogid pehme lumega täiustada. Artisan blenderil on ka tore valik lisatarvikuid.


Auhinnaga tuleb kaasa tsitrusepress, mille abil kodukontorisse kosutavaid mahlu valmistada. Blender on 2021. aasta värviks valitud toonis — Honey on mesiselt soe ja trendikas toon. Kokku on KitchenAidi valikus 13 erinevat värvitooni. Auhinna väärtus on 388 eurot.


Head kodukontori jäädvustamist!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid