Konkursile saatis oma töönurgast pildid Nora, kelle jaoks muutus kodukontori sisustamine aktuaalseks koroonaviirusega seotud piirangute tõttu. Kõige esimese asjana pandi paika eelarve ja vaadati ringi kasutatud asjade turul, kust võib alati leida toredaid ja vajalikke esemeid ning seda poolmuidu. Veebikirbukatel hoidsid silma peal ka sõbrannad, et mõni pärl kuskil märkamata ei jääks. Töölaud leidiski tee kodukontorisse ühe sõbranna vahendusel, kelle tuttavale see enam koju ei sobinud.

Töölaua kõrvalt leiab ühe põneva lillelise tugitooli, mis kuulub suuremasse diivani- ja tugitoolikomplekti. Kuna see komplekt oli 1970ndatel väga populaarne, siis Nora vanaemal oli neid lausa 2 komplekti. Üks kaubeldi endale ja taastati ära. Väiksemad asjad nagu valgusti ja riiul on IKEAst. Kollast värvi värvist kott-tool on pere lemmik ja leiab kasutust peaaegu kõikjal rännates ühest toast teise. Vahepeal on see kontoris ja vahepeal teleka ees lösutamiseks.

Arvutikuvar on vana, kuid ajab asja ära. Kuvari saadi töö juurest täiesti tasuta, kuna vana bürootehnikaga tavaliselt ei ole midagi teha ning palju asju vistakse ära. Nora usub, et ka ilma suure eelarveta on võimalik koju mõnus ja hubane töönurgake tekitada. Päris valmis kontor veel ei ole ning mõni detail, millega just väga kiiret ei ole, on veel lisandumas.

Kodukontori juures hinnatakse ka avarat vaadet Nõmme rohelusele, mida on puhkepausidel tore nautida aknalauale sätitud patjadel lõõgastudes.

Vaata ka teisi konkursile laekunud kodukontoreid:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 36 pilti oma kodukontorist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda mõne lausega, mida oled oma töönurgakese kujundamisel silmas pidanud ja mida selle juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 23. maini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest lugusid konkursile kvalifitseeruvatest kodukontoritest avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 25.31. mail toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud kodukontori seast teeb valiku žürii.
  • Võitja kuulutame välja 1. juunil 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada.
  • Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.

Auhinnaks on KitchenAid välja pannud uue Artisan blenderi, mis on võimekas abiline igas kodus. Kerge vaevaga segab, purustab ja vahustab ta enamike tooraineid. Blender on midagi palju enamat, kui lihtsalt smuutimasin. Sellega saab valmistada kiirelt ja lihtsalt suppe, pestosid ja taignaid. Samuti on sellel jää purustamise funktsioon, mis laseb suvised joogid pehme lumega täiustada. Artisan blenderil on ka tore valik lisatarvikuid.


Auhinnaga tuleb kaasa tsitrusepress, mille abil kodukontorisse kosutavaid mahlu valmistada. Blender on 2021. aasta värviks valitud toonis — Honey on mesiselt soe ja trendikas toon. Kokku on KitchenAidi valikus 13 erinevat värvitooni. Auhinna väärtus on 388 eurot.


Head kodukontori jäädvustamist!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid