Konkursile laekus üks praktiline kodukontor, kus on igal esemel oma lugu rääkida. Kirjutuslaud on pärit arvatavasti esimese Eesti vabariigi ajast. See on läbinud omaniku käe all värskenduskuuri ja uue lauaplaadi. Peagi lisandub lauale ka Lutheri vabriku tool, mida praegu hoolega restaureeritakse. Nõukogude aega on meenutamas valge taburet, laualamp ning jalgadel peegel. Kardinad on pärit taaskasutuspoest. Isa tehtud on põrandakapp, mis on üks osa kunagi köögis kasutusel olnud seinakappidest. Uude korterisse kolides seinakapid enam köögis kasutust ei leidnud vaid said omale alla väikesed rattad ning nüüd toimivad need põrandakappidena. Isetegemise märksõna kehtib ka kirjatarvete kruusi kohta. Tegemist oli kontori omaniku esimese savikatsetusega, mis glasuuri defekti tõttu kahjuks vett ei pea, ent teenib hästi kirjatarvete topsina. Tuppa paistab kogu päeva vältel lõunapäike, seega on nurk valgusküllane. Kõige rohkem hindab konkursile pildid saatnud Kaire enda ümber taaskasutust, ise tehtnud asju ning iseloomu ja ajalooga esemeid.

Vaata ka teisi konkursile laekunud kodukontoreid:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 36 pilti oma kodukontorist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda mõne lausega, mida oled oma töönurgakese kujundamisel silmas pidanud ja mida selle juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 23. maini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest lugusid konkursile kvalifitseeruvatest kodukontoritest avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 25.31. mail toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud kodukontori seast teeb valiku žürii.
  • Võitja kuulutame välja 1. juunil 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada.
  • Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.


Auhinnaks on KitchenAid välja pannud uue Artisan blenderi, mis on võimekas abiline igas kodus. Kerge vaevaga segab, purustab ja vahustab ta enamike tooraineid. Blender on midagi palju enamat, kui lihtsalt smuutimasin. Sellega saab valmistada kiirelt ja lihtsalt suppe, pestosid ja taignaid. Samuti on sellel jää purustamise funktsioon, mis laseb suvised joogid pehme lumega täiustada. Artisan blenderil on ka tore valik lisatarvikuid.


Auhinnaga tuleb kaasa tsitrusepress, mille abil kodukontorisse kosutavaid mahlu valmistada. Blender on 2021. aasta värviks valitud toonis — Honey on mesiselt soe ja trendikas toon. Kokku on KitchenAidi valikus 13 erinevat värvitooni. Auhinna väärtus on 388 eurot.


Head kodukontori jäädvustamist!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid