Oma stiilsest kodukontorist saatis konkursile pildid Anastasia, kelle jaoks oli oluline, et töönurk saaks mugav ja maalähedane ning et seal oleks võimalikult palju päevavalgust. Töönurgake kujundati enda nägu — kuna Anastasia hindab taaskasutust ja vanadele materjalidele uue elu andmist, siis kasutati ka töönurgakese loomisel vanu ja värske hingamise saanud materjale. Oma kätega on tehtud euroalustest töölaud — puit töödeldi üle õliga ja löödi naeltega kokku. Lisaks on laual ka väikesed riiulid, kuhu saab peita näiteks snäkke. Suur au ja kiitus läheb Anastasia sõnul ka sõbrale, kes keevitas lauale armatuurrauast jalad. Laua kohalt leiab nutika ja praktilise tahvli, kuhu on hea kirja panna olulised kuupäevad, tegevused või päevakava. Tahvlile on tehtud rannast leitud ja merevee poolt viimistletud puidust raam. Valgust annab sentimentaalse väärtusega laualamp, mis on enda omanikku teeninud üle 20 aasta ehk juba alates algklassidest. Õhtusele seltsikaaslasele anti uus ja šikim välimus tavalise musta spreivärviga.

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 36 pilti oma kodukontorist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda mõne lausega, mida oled oma töönurgakese kujundamisel silmas pidanud ja mida selle juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 23. maini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest lugusid konkursile kvalifitseeruvatest kodukontoritest avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 25.31. mail toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud kodukontori seast teeb valiku žürii.
  • Võitja kuulutame välja 1. juunil 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada.
  • Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.

Auhinnaks on KitchenAid välja pannud uue Artisan blenderi, mis on võimekas abiline igas kodus. Kerge vaevaga segab, purustab ja vahustab ta enamike tooraineid. Blender on midagi palju enamat, kui lihtsalt smuutimasin. Sellega saab valmistada kiirelt ja lihtsalt suppe, pestosid ja taignaid. Samuti on sellel jää purustamise funktsioon, mis laseb suvised joogid pehme lumega täiustada. Artisan blenderil on ka tore valik lisatarvikuid.


Auhinnaga tuleb kaasa tsitrusepress, mille abil kodukontorisse kosutavaid mahlu valmistada. Blender on 2021. aasta värviks valitud toonis — Honey on mesiselt soe ja trendikas toon. Kokku on KitchenAidi valikus 13 erinevat värvitooni. Auhinna väärtus on 388 eurot.


Head kodukontori jäädvustamist!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid