Konkursile pildid saatnud Külliki pere jaoks on elutuba koht, kus tunneb end mõnusalt iga pereliige. “Seal on üheskoos tore lauamänge mängida või õhtust süüa, seega ongi meie elutoa keskseks esemeks Saaremaa meistrite poolt valmistatud unikaalne tammepuidust laud, mille ümber käib suur osa elust. Kuna peres kasvab hetkel kaks väikest last, siis oleme loonud vōimalused ka nende tegevusteks ning mängudeks.” Tänu Karisma arhitektide loodud avarusele on mänguruumi palju — lapsed saavad tõukerattaga ümber diivani sõita või isegi sulgpalli mängida.

Kodu asub maal keset loodust ning ka interjööris peetakse lugu ehedatest ja looduslikest materjalidest, mida esindavad naturaalsest tammepuidust mööbel ning põrand või lubikrohvi ja mullavärvidega viimistletud kamin. Tänu suurtele akendele tekib mulje, et ka interjöör on osake loodusest, seega ei ole teadlikult kaunist vaadet kardinate taha peidetud. Ka kodu värvid muutuvad koos aastaaegadega. Jäädvustatud piltidelt on näha veel talve- ja jõuluvärve, mis õige pea asenduvad kevadise värskusega.

Vaata ka teisi konkursile laekunud elutubasid:

Konkursi tingimused:

  • Saada konkursile 3-7 pilti oma elutoast aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda ka mõne lausega, mida oled oma elutoa kujundamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 15. märtsini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest konkursile kvalifitseeruvaid elutube avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 19.-27. märtsil toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku elutoa poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud elutoa seast teeb valiku zürii.
  • Võitja kuulutame välja 31. märtsil 2021.
  • NB! Pildistatav elutuba peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.

Auhinnaks on puhta retrodisainiga diivanvoodi Art, mis eristub teistest just oma kõrgete jalgade poolest. Kergesti lahtikäiv mehhanism, suured pehmed seljapadjad ning mugav istumine tagavad lihtsa kasutusmugavuse. Istmeosa all on väike pesukast, kuhu saab ilsti mahutada näiteks voodipesu. Auhinna väärtus on 1000 eurot ja meelepärase kanga saab auhinna võitja ise valida!

Auhinna on välja pannud Rave Mööbel — alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid