Konkursile pildid saatnud Marily ja Magnuse elutuba asub täielikult renoveeritud vana puumaja kolmetoalises korteris Kassisaba asumis Tallinnas. Elutoa kujundamisel sooviti luua valgusküllane ja minimalistlik, kuid samal ajal funktsionaalne ning hubane elutuba koos köögiga. Värvivalikus eelistati rahulikke ja neutraalseid toone, mis oleksid ajatud. Elutoas ei ole teadlikult kasutatud kardinaid, et lubada kogu naturaalsel valgusel korterisse sisse paista. Vähese sisustuse valimisel eelistati kvaliteeti — valiku hulgast leiab esemeid nii Eestist (Oot-Oot Studio, Bellus Furniture), Skandinaaviast (BoConcept) kui ka taaskasutust. “Meie eriliseks lemmikuks on kujunenud taaskasutusest tulnud valge pikendatav söögilaud, mis mahutab ära ka suurema seltskonna külalisi. Feng shui ekspert kass Diego on tuvastanud ära korteri kõige paremad nurgad, millest üheks on kindlasti ka päikeselisel pärastõunal elutoadiivani nurgapeale osa (parim koht väikeseks uinakuks ning päikeseenergia kogumiseks)”, lisab Marily.

Vaata ka teisi konkursile laekunud elutubasid:

Konkursi tingimused:

  • Saada konkursile 3-7 pilti oma elutoast aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda ka mõne lausega, mida oled oma elutoa kujundamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 15. märtsini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest konkursile kvalifitseeruvaid elutube avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 19.-27. märtsil toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku elutoa poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud elutoa seast teeb valiku zürii.
  • Võitja kuulutame välja 31. märtsil 2021.
  • NB! Pildistatav elutuba peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.

Auhinnaks on puhta retrodisainiga diivanvoodi Art, mis eristub teistest just oma kõrgete jalgade poolest. Kergesti lahtikäiv mehhanism, suured pehmed seljapadjad ning mugav istumine tagavad lihtsa kasutusmugavuse. Istmeosa all on väike pesukast, kuhu saab ilsti mahutada näiteks voodipesu. Auhinna väärtus on 1000 eurot ja meelepärase kanga saab auhinna võitja ise valida!

Auhinna on välja pannud Rave Mööbel — alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid