Kaasaegsed elamised on tihti suured, valged ja avarad ning neis napib elu. Minimalistlikku interjööri ei ole vaja iseenesest raskete detailidega lõhkuda. Väga hubase õhkkonna aitab luua juba suur vaas või lillepott koos taimega, mis on asetatud põrandale. Nii saab tuppa natuke värskust ja rohelust tuua, mida talvisel ajal napib.

Hubasust saab veel lisada lugemisnurgaga. Kuna veedame kodus rohkem aega, miks siis mitte mõelda mugavuste ja lõõgastavate tegemiste peale. Leia endale stiilne tugitool ja säti sinna kõrvale mõni laheda disainiga valgusti. Või miks mitte punuda lugemispesake hoopis aknalauale ja kuhjata see üle pehmete patjadega?

Investeeri voodipesusse ja pleedidesse ning kujunda voodist mõnus ja hubane paik. Lisa erinevate voodikatete abil erinevate värvide ja tekstuuridega kihte. Igavast magamistoast saab hetkega mõnus pesa, kus filme vaadata või lugeda.

Magamistoas tuleb tähelepanu pöörata eelkõige öökappidele ja voodipeatsile. Nendel detailidel võib tervele toa kujundusele suur mõju olla.

Ära karda lisada tagasihoidlikusse kööki värvilisi toole. Äkki ongi sul paar tooli puudu, et külalisi võõrustada? Vali need mõnest teisest komplektist ja lisa sellega ruumile omapära.

Valgustus on äärmiselt oluline. Seda olenemata toast. Hubane ja võluv keskkond tuleb luua nii, et ükski tuba liiga hämaraks ei jää. Valgustuse uuendamine ei tähenda alati elektriku otsimist — võid ruumi lisada mõne maheda aktsentvalgusti, mis saab voolu pistikupesast.

Liiga suured tühjad põrandapinnad mõjuvad steriilselt ja igavalt. Leia põrandale mõnus ja pehme vaip!

Lisa tühjadele seintele raamitud fotosid, plakateid või kunstiteoseid või maali ise ja avasta enda jaoks uus hobi!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid