Konkursile saabusid pildid kodust, kus peetakse jõulutraditsioone väga au sees. Suurt elevust tundes sätitakse kodu jõuluehtesse juba esimeseseks advendiks. Kaunistused on kogunenud aastate jooksul või kingitud ning iga-aastase jõuluostuhullusega kaasa ei minda. Selle asemel püütakse elus hoida lapsepõlvest pärit jõulutraditsioone ja neid endagi lastele edasi anda. Näiteks tehakse piparkoogitaigen alati ise ja pärast küpsetamist kaunistatakse need isetehtud valge ja punase glasuuriga. Jõulud on täis maagiat ning oma kodus on need kõige mõnusamad ja ilusamad!

Vaata ka teisi konkursile laekunud pühadehõngulisi kodusid:

  • Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 04.01-08.01.2021 ja võitja kuulutame välja 11.01.2021.

Auhinnaks on mõnus olemine kahele maalilisel Viirelaiu saarel — paketti kuulub Restoran Rado kevadine õhtusöök koos majutusega deluxe toas. Eksklusiivne pakett sisaldab ka transporti saarele ja tagasi, hommikusööki ja sauna. Samuti saab maitsta kohalikke peeneid napsusid. Viirelaiu külastus toimub 30.04.2021.

Viirelaiule tuleb külla meisterkokk RADO ja võitjat üllatab ta kevadise erimenüüga, kuhu kuuluvad üllatavad road, mida tavaliselt restoranist ei leia. Lisaks valib sommeljee söökide kõrvale spetsiaalselt selleks õhtusöögiks valitud ja Eestisse toodud veine. Viirelaiu saare kohta saad lugeda lähemalt SIIT.

  • Vaata SIIT ka möödunud aastase fotovõitluse võidukodu.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid