Selles kodus kaasatakse pühadeks kodu kaunistamise juurde lapsi ning nii on ka ehted pisut teistsugused — kuuse otsast võib leida mõne põrsa või hoopis dinosauruse. Koos tegemisel on suur tähtsus pühadeajal — need peavad olema lõbusad ja tooma veel rohkem rõõmu kui kingitused, sest see on mida mäletatakse terve elu. Õue seatakse igal aastal lastele sisse päris oma jõulumaa, mis oleks nii uhke, et silmad löövad särama — nii jäävad mällu rõõmsad mälestused lapsepõlvest.

Vaata ka teisi konkursile laekunud pühadehõngulisi kodusid:

  • Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 04.01-08.01.2021 ja võitja kuulutame välja 11.01.2021.

Auhinnaks on mõnus olemine kahele maalilisel Viirelaiu saarel — paketti kuulub Restoran Rado kevadine õhtusöök koos majutusega deluxe toas. Eksklusiivne pakett sisaldab ka transporti saarele ja tagasi, hommikusööki ja sauna. Samuti saab maitsta kohalikke peeneid napsusid. Viirelaiu külastus toimub 30.04.2021.

Viirelaiule tuleb külla meisterkokk RADO ja võitjat üllatab ta kevadise erimenüüga, kuhu kuuluvad üllatavad road, mida tavaliselt restoranist ei leia. Lisaks valib sommeljee söökide kõrvale spetsiaalselt selleks õhtusöögiks valitud ja Eestisse toodud veine. Viirelaiu saare kohta saad lugeda lähemalt SIIT.

  • Vaata SIIT ka möödunud aastase fotovõitluse võidukodu.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid