Konkursile saabus üks jõuluehteis kodu vanas palkmajas, mis on osaliselt renoveeritud. Ka kodu kaunistades lähtutakse selles talus maalähedusest ja isetegemisest. Sel aastal olid käbid "uued tulijad". Osa neist valgendati ära ja kasutati pärja tegemiseks. Isegi tualettruum sai selleks jõuluks kardina okslikust kuuseoksast, käbidest, heegeldatud lumehelvestest ja punastest kuulidest. Piparkoogimaja on traditsioon juba 20 aastat. Ka päkapikud peavad kodus olema ja neid jätkub piiluma siia ja sinna. Kuuseotsa riputati enda kootud pallid ja sokikesed.

Vaata ka teisi konkursile laekunud pühaderüüs kodusid:

  • Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 04.01-08.01.2021 ja võitja kuulutame välja 11.01.2021.


Auhinnaks on mõnus olemine kahele maalilisel Viirelaiu saarel — paketti kuulub Restoran Rado kevadine õhtusöök koos majutusega deluxe toas. Eksklusiivne pakett sisaldab ka transporti saarele ja tagasi, hommikusööki ja sauna. Samuti saab maitsta kohalikke peeneid napsusid. Viirelaiu külastus toimub 30.04.2021.

Viirelaiule tuleb külla meisterkokk RADO ja võitjat üllatab ta kevadise erimenüüga, kuhu kuuluvad üllatavad road, mida tavaliselt restoranist ei leia. Lisaks valib sommeljee söökide kõrvale spetsiaalselt selleks õhtusöögiks valitud ja Eestisse toodud veine. Viirelaiu saare kohta saad lugeda lähemalt SIIT.

  • Vaata SIIT ka möödunud aastase fotovõitluse võidukodu.