Konkursile saabusid pildid ühest põnevast elamisest, mis on sisse seatud 140. aastat vanasse karjamõisa ning mis on koduks olnud 100 aastat ühe pere kolmele põlvkonnale. Interjööris on püütud sobitada kaasaet vanaaegsega ning pühade ajal on samuti traditsioonid au sees — klassikaline jõulukuusk ning hubasust loovad küünlad. Õuest leiab spetsiaalselt jõuludele mõeldes sinna aastaid tagasi metsast toodud pisikese kuuse, mis on nüüdseks sirgunud ilusaks jõulupuuks!

Vaata ka teisi konkursile laekunud pühaderüüs kodusid:

  • Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 04.01-08.01.2021 ja võitja kuulutame välja 11.01.2021.


Auhinnaks on mõnus olemine kahele maalilisel Viirelaiu saarel — paketti kuulub Restoran Rado kevadine õhtusöök koos majutusega deluxe toas. Eksklusiivne pakett sisaldab ka transporti saarele ja tagasi, hommikusööki ja sauna. Samuti saab maitsta kohalikke peeneid napsusid. Viirelaiu külastus toimub 30.04.2021.

Viirelaiule tuleb külla meisterkokk RADO ja võitjat üllatab ta kevadise erimenüüga, kuhu kuuluvad üllatavad road, mida tavaliselt restoranist ei leia. Lisaks valib sommeljee söökide kõrvale spetsiaalselt selleks õhtusöögiks valitud ja Eestisse toodud veine. Viirelaiu saare kohta saad lugeda lähemalt SIIT.

  • Vaata SIIT ka möödunud aastase fotovõitluse võidukodu.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid