Aire ja Tiidu kodus luuakse jõulumeeleolu igal aastal esimeseks advendiks. Teisele korrusele viivale trepile paigutatakse käbidest meisterdatud kuusk, mis on kaetud kullavärvi ning lipsukeste ja pärliketiga. Kaminahi on peres väga oluline ning kui seal ei põle just tuli ja söed ei hõõgu, on pilgupüüdjaks teeküünlad kaminaserval. Kamina kõrval piilub isemeisterdatud päkapikk. Ka magamistuba ei ole jäetud tähelepanuta – lisaks igal majaaknal säravatele advendiküünaldele ilutseb kauni puukese kõrval jällegi isevalmistatud päkapikumehike, kel kaunistuseks kasutult seismajäänud nööbid. Pikad talveõhtud saavad sisustatud lugemisega ning hubasust luuakse lugemisnurka riidest päkapikkude ning punase diivanipadjaga. Lauda kaunistab kodukootud jõululinik. Päkapikuteema jätkub ka õues, kus nad on end sättinud küünlavalguse ja kanarbikkude kõrvale piiluma. Loomulikult ei puudu punakuued ka jõulupuult. Selles peres on jõulukuu kauneim aastas ja seda nautida saab üksnes siis, kui pime aeg on täidetud küünlavalguse ja jõulusäraga.

Vaata ka teisi konkursile laekunud pilte:

Kuidas fotovõistlusel osaleda?

Saada aadressil moodnekodu@delfi.ee 3-6 fotot oma jõuluilmelise kodu interjöörist või aiast ja kirjelda mõne lausega, kuidas oled oma elamist kaunistanud ja mis on teie peres pühade juures oluline. Pilt võib olla tehtud ka varasematel aastatel. Konkursile saab pilte saata 08.12.2020-2.01.2021

Konkursi tingimused:

  • Pildistatav ruum peab olema puhas ja korras.
  • Ootame pilte, millel on pühadeks kaunistatud kodune interjöör või koduaed.
  • Pildid palume saata üksikult, mitte kollaažina. Pildi suurus peab olema vähemalt 1MB ning pilt peab olema hea kvaliteediga. Uduseid, väga tumedaid ja kehva kvaliteediga fotosid konkursil ei aksepteerita. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid pilte mitte avaldada.
  • Pildi saatjal peab olema õigus pilti kasutada, st ebaõigel teel saadud pildid fotovõistlusel ei osale.
  • Toimetusel on õigus kasutada pilte Moodne Kodu veebis ja paberväljaandes, viidates autorile.
  • Võitja selgub rahvahääletuse ja žürii otsuse tulemusena. Žürii teeb valiku kolme kõige enam lugejatelt hääli saanud kodu seast. Žüriisse kuuluvad Moodne Kodu toimetajad ja sisekujundaja Anita Karma.
  • Finaali valitud fotod on rahvahääletusel 04.01-08.01.2021 ja võitja kuulutame välja 11.01.2021.

Auhinnaks on mõnus olemine kahele maalilisel Viirelaiu saarel — paketti kuulub Restoran Rado kevadine õhtusöök koos majutusega deluxe toas. Eksklusiivne pakett sisaldab ka transporti saarele ja tagasi, hommikusööki ja sauna. Samuti saab maitsta kohalikke peeneid napsusid. Viirelaiu külastus toimub 30.04.2021.

Viirelaiule tuleb külla meisterkokk RADO ja võitjat üllatab ta kevadise erimenüüga, kuhu kuuluvad üllatavad road, mida tavaliselt restoranist ei leia. Lisaks valib sommeljee söökide kõrvale spetsiaalselt selleks õhtusöögiks valitud ja Eestisse toodud veine. Viirelaiu saare kohta saad lugeda lähemalt SIIT.

Mõnusat pühade jäädvustamist!

  • Vaata SIIT ka möödunud aastase fotovõitluse võidukodu.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid