Kööki renoveerima hakates tuli hoolikalt mõelda, mida teha kõigest 5,4 ruutmeetri suuruse pinnaga - mahutada tuli sinna ju kõik vajalik, kaasa arvatud pesumasin. Kui enamikes hruštšovadel on tavaks sein köögi ja elutoa vahelt lammutada, siis siin ei soovitud seda teha. Mis puutub värvidesse, siis kindlaid eelistusi ei olnud - peaasi oli kasutada heledaid toone, et mitte pisikest kööki tumedate värvide abil veelgi pisemaks muuta. Et köögis oleks ka natuke värve, sai kasutusse võetud keldrist leitud vana sinine kann, mis on kasutusel pikemate kulpide ja pannilabidate hoidjana, mis ei mahtunud sahtlitesse. Sinisesse ahjupotti pandi kasvama erinevad maitserohelised. Samuti täidab oma töökohustust veel mulksukann. Aknalaud lasti teha teha kitsamaks, et pesumasin nurka ära mahuks. Gaasiarvesti paigutati kappi, et sein oleks vaba. Kapid ise on lastud võimalikult kõrged teha - ikka selleks, et ruumi oleks asjadele. Kraanikausi all olev kapp on väikese nurgaga, et kasutada ruumi maksimaalselt vajamineva tööpinna tarvis . Kööginugade hoidik paigaldati seinale ja nagid käterättide ja pajalappide külmkapi küljele. Põhimõtteliselt mahtus kõik vajalik ilusti ära. Ka laud ja toolid. Palju inimesele ikka vaja on?

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi võitja selgub 1. detsembril ja auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid