Konkursile pildid saatnud Meeri kirjutas, et paneelmaja väikeses köögis remonti tehes tahtis ta luua midagi teistsugust, kui lihtsalt tavaline köök. Selleks, et halli köögimööbli kõrval ruumi värve tuua, kasutas ta ühes seinas värvilist tapeeti ja teises mosaiikplaate (klaas-kivi-metall). Valgustus kappide all ja sees on pisikeste dimmerlülitiga reguleeritav. Võimalus selliselt valgusega mängida loob mõnusa hubase meeleolu. Kuna tegemist on väikese ruumiga, siis kõige mõistlikum tundus kitsa seinalaua ja pukkide kasutamine - nii jääb kitsasse kööki ka pisut õhku ja avarust. Ühes köögimööblisalongist märkas Meeri seinakappide ustel kardinaid ja selline lahendus jõudis ka tema kööki.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi võitja selgub 1. detsembril ja auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.