Konkursile laekus üks kena köök, mis kombineerib tumedaid toone ja sooja puitu. Köögi planeerimisel oli kolm kriteeriumit - esmalt oli oluline minimalistlik välimus ning praktilisus, ehk et asjad oleks kenasti silma alt ära kappides/sahtlites, tänu millele saab kiire vaevaga köögi koristatud, kui peaksid saabuma ootamatud külalised. Teiseks oli oluline suur köögisaar, et elutoas köögile ette nähtud alast võtta maksimum asjade hoiustamiseks ning et oleks mõnusalt ruumi sõpru heale ja paremale kutsuda. Kolmandaks sai määravalt piisavalt neutraalne ja soliidne välimus ilma rahakotti lõhki ajamata.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi võitja selgub 1. detsembril ja auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid