Vanavanemate kodusse sisse seatud köök paistab silma sooja ja maalähedase sisekujundusega. Vanaema soovil rajati sisseehitatud pliit koos soojamüüriga. Soemüür on kaunistatud maakividega. Samuti kasutati maakive köögi tagaseinal. Köögi kujundanud pere hindab väga naturaalset puitu ning seda on kasutatatud pea kõikjal — vana maja lagi on laudlagi ja kogu mööbel on valmistatud tammepuidust. Rõõmu tuntakse ka suurest köögisaarest köögi keskel, mille juurde mahub istuma ja toimetama kogu pere.

Vaata pilte köögis klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi võitja selgub 1. detsembril ja auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid