Konkursile laekus üks kena ja ajatu joonega köök, mida planeerides sai oluliseks, et see harmoneeruks ülejäänud kodu stiiliga, mis on inspireeritud kaasaegsetest trendidest ja Hollywoodi glamuurist. Tagasihoidlike hallide toonidega on kombineeritud kuldseid detaile. Kindlaks sooviks oli massiivne 40 mm marmorist töötasapind, mis on vastupidav ja kergesti hooldatav. Luksuslikku puudutust lisavad art déco'st inspireeritud suured peeglid ja kaunis kroonlühter. Köök sai mugav ja ergonoomiline, kus on hoolikalt läbimõeldud valgustatud sahtli- ja kapisüsteemid. Lisaks on köögis palju võimalusi valgustuse reguleerimiseks ja meeleolu loomiseks. Kuna perele meeldib koos kokata ja ühiselt köögis aega veeta, siis selleks on piisavalt töötasapinda ja avarust.

Vaata pilte köögis klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi võitja selgub 1. detsembril ja auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid