Oma köögist saatis konkursile pildid Kairi, kes tähistas majja kolimise 12 aastapäeva suure värskendusremondiga. Uuenduskuuri läbis ka köök. Köögimööbli karkass jäi vana, kuid uksed, töötasapind ja tasapinna taguse seina viimistlus tulid uued, samuti ka suurem söögilaud ja toolid. “Umbes pool aastat Pinterestis surfamist ja oma lennukate ideede abikaasale esitamist ning mõlemale meeldivate valikute tegemine lõppes järgmise lahendusega — tumedad kapid ja rohkelt tamme. Varasem kodu oli meil heledamates toonides, aga kuna elutoa sein on meil maja algusajast must olnud, siis väga ei kartnud tumeda kasuks otsustamist. Oleme oma uue valikuga väga rahul”, kirjutab Kairi.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi tingimused:

  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotod ei tohi olla udused ja nende suurus peab olema vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi konkursiteemaliste lugude juures kasutada (autorile viidates).


Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.