Konkursile saatis oma köögist pildid Getter, kelle armsast ja hubasest kodu südamest leidub ka pisut krutskeid. Ebatraditsiooniliselt lahendatud seinakapid ja soe roheline värv on kombineeritud pähklitooni puidu ja kuldsete detailidega. Kokku on saanud modernne ja ajalooline — köögist leiab kaasaegsetele detailidele lisaks vanu ja väärtuslikke esemeid.

Väike ja avatud köök paistab oma ruutmeetrite kohta küllaltki suur ja hingelt ta ongi suur, sest kõiki köögis olulisi tehnikavidinaid ta sisaldab. Ka mahukad külmik ja sügavkülm on kappidesse peidetud. Tillukeses köögis peab olema panipaikade ja nende planeerimisega eriti nutikas — seepärast järgiti mõtteviisi, et vähem (asju) on rohkem (ruumi). Köögi kujundamisel sooviti väikesel alal saavutada maksimaalselt tööpinda, et söögitegemine oleks mugav. Samuti, et kõik vajalik oleks kokkamise hoos kergesti kättesaadav.

Köögi keskpunktiks on kalli vanavanaema pärandatud päevi näinud söögilaud, mille ääres on koos mitme põlvkonnaga istutud. Kulumismärgid on vaid kaunistuseks ja mälestuseks ajast, mil traditsiooniliseks õhtusöögiks oli alati parim — vanaema ahjukana.

Vaata rohkem pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi tingimused:

  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotod ei tohi olla udused ja nende suurus peab olema vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi konkursiteemaliste lugude juures kasutada (autorile viidates).


Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kaamera või telefon kätte ja pildistama!