Selle köögi kujundamisel sai kõige olulisemaks märksõnaks praktilisus. Kuna peres kasvab kolm poissi, peeti köögi loomisel silmas, et köök ei määrduks kergesti ja oleks lihtsasti hooldatav. Lisaks muidugi oli sooviks ilus puhas stiil. Seega otsustati köök sisustada oliivirohelistes-hallides rahulikuna mõjuvates toonides. Laminaadist kapiustel puuduvad lingid ja neid on äärmiselt lihtne puhastada. Materjal on vastupidav ka siis, kui keegi mänguautodega sinna peaks otsa sõitma.

Köögi jaoks väga palju ruumi ei olnud, kuid eesmärgiks oli ka visuaalselt puhas köök, kus igal asjal on oma kindel koht. Et asjad niisama tööpinnal ei vedeleks, siis mõeldi läbi panipaigad ja kapid — näiteks veekeetjat ja rösterit on võimalik kapiuste taha peita. Köögi juurde kuulub ka praktiline sahver, kust leiab lisakülmikud ja erinevad kodumasinad, samuti on riiulitelt kuivained kergesti leitavad.

Köögisaar asendab hetkel lauda, kuna suur toidulaud on veel tellimisel. Tööpind on valmistatud kunstkivist Kerrockist ning on loodussõbralik, kergesti puhastatav ja hooldatav. Õhupuhasti on peidus laua sees, kui peres parasjagu just süüa ei tehta. Kiidusõnu jagub ka pliidilahendusele, mis on kombinatsioon gaasi- ja induktsioonpliidist. Mugavuse poolest kiidab perenaine mugavat elektriliselt avanevat prügikasti, suurt kraanikaussi ja köögihunti. Pehmed toolid on pärit Furgnerist ja nende kangas on väga hõlpsasti puhastav. Iga detail on seega viimseni läbi mõeldud, et köök oleks suure pere käsutuses mugav ja praktiline.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotode suurus vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi lugude juures illustreerivana kasutada (autorile viidates).


Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kaamera või telefon kätte ja pildistama!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid