Konkursile laekus üks kaunis ja valgusküllane köök, kus hommikukohvi ja päikest nautides on võimalik imetleda loodust ning Pirita jõe keerdkäike erinevatel aastaaegadel. Eesmärgiks oli luua võimalikult praktiline, modernne ja terviklik lahendus, mis sobituks hästi nii elutoaga kui ka ülejäänud eramu stiiliga. Mööbel on lahendatud kahe värvitooniga ning diskreetselt ühe tasapinnana - nii kappidel kui ka integreeritud elektroonikal pole käepidemeid.

Keraamilisest kivist tasapinna sisse on peidetud integreeritud pistikupesad, et kokkamine ning seadmete laadimine oleks võimalikult käepärane. Köögis on läbivalt kasutatud 12mm paksust keraamilist kivi Sirius - seda nii mööbli tasapinnana kui ka aknalauana. Kuna kauplusest sobivat söögilauda leida ei õnnestunud, kasutati antud kivi ka söögilaua tasapinnaks. Õdusa valguse mõnusaks koosolemiseks annavad ruumile mööblisse süvistatud LED ribavalgustid. Mustade toonidega loob kauni koosluse naturaalne tammeparkett.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotode suurus vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi lugude juures illustreerivana kasutada (autorile viidates).


Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kaamera või telefon kätte ja pildistama!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid