Konkursile laekus üks moodne ja funktsionaalne köök, mille on kujundanud lastega pere oma värskelt valminud kodusse. Kööki planeerides oli nende sooviks, et see oleks võimalikult vähese vaevaga alati puhas ja kestaks ajas. Et peres on lapsed, siis kööki valides peeti kõige tähtsamaks kasutada lihtsasti hooldatavaid ja pika elueaga materjale. Seetõttu osutusid valituks kvartsist töötasapinnad ja Fenix NTM nanotehnoloogilised kapiuksed ja -küljed, mis on sõrmejäljevabad ning mille puhul on võimalik väiksemaid vigastusi kuumtöötlemise teel (näiteks triikrauda või fööni kasutades) eemaldada. Tulemusega ollakse väga rahul ja köögist on saanud pere üks meelispaiku, kus veedetakse aega nii koos kokates kui ka külalisi võõrustades.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotode suurus vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi lugude juures illustreerivana kasutada (autorile viidates).


Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kaamera või telefon kätte ja pildistama!