Konkursile laekus üks kena köök, kus on kokku sobitatud elegantne must värv, mida pehmendab soe tammepuit. Köögi kujundanud Karmeni sõnul oli ta varasemalt elanud üle kümne aasta beežide ja pruunide toonide keskel ning tundis uues kodus vajadust teistsuguse koloriidi järele. Et köök on elutoa osa, oli oluline, et köök sulanduks ka ülejäänud ruumiga kokku ega domineeriks liialt. Tumeda ja heleda kontrastiga saavutati harmooniline tulemus. Köögi projekt sai tehtud koostöös Idemaga, kus võeti kenasti arvesse kõik pere soovid ja ettepanekud - sooviti elutoaga parasjagu eraldatust, et diivanilt ei paistaks otseselt kraanikauss, samuti sooviti kõrgemat köögisaare osa, et vajadusel teha Rootsi laua stiilis õhtusööke. Samuti baaripukke, kus külalistega istuda ja samal ajal kokata.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotode suurus vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi lugude juures illustreerivana kasutada (autorile viidates).


Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kaamera või telefon kätte ja pildistama!