Konkursile laekus üks erilisest erilisem köök. Kuna kogu maja on sisustatud 60-80ndate aastate mööbliga, siis on kasutatud nii köögimööbli kui ka söögitoolide juures sellele ajastule viitavat tiigispooni. Ülemised kapid on värvitud ning tööpinnaks on kasutatud naturaalset graniiti. Kivist tööpind on köögi kujundanud Gerly sõnul üks kõige tänuväärsemaid tööpinna materjale, kuna ta on veekindel ja praktiline. Lisaks on aknaalune osa tehtud sügavam — tööpind läheb aknalauaks sujuvalt üle ning annab sedasi juurde lisatööpinda. Ahi on meil tõstetud üles ja selle kohale on ukse taha peidetud mikrolaineahi. Pilku püüab ka erilise disainiga pliit.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Kuidas konkursil osaleda?
  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotode suurus vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi lugude juures illustreerivana kasutada (autorile viidates).


Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.


Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kaamera või telefon kätte ja pildistama!