Kaktused ja bonsaid

Kaktus saadab sulle mürgitatud nooli ehk Shar Chi’d. Okkad koondavad endasse negatiivset energiat põhjustades ebaõnne, stressi, haiguseid ja negatiivseid emotsioone. Sellepärast ei ole hea kaktusi kodus kasvatada. Ka bonsaisid tasuks feng shui õpetuse järgi kodus vältida, sest Bonsai on puu, mille kasv on piiratud ja mida kasvatatakse potis. Feng shui järgi on kõigel sümboolsel sügav tähendus ja sellepärast võib bonsai kodus kasvatamine pidurdada teie karjääri ja edu.

Foto: UnsplashKõik katkised asjad tõmbavad feng shui järgi ligi negatiivset energiat ja haiguseid. Mõranenud nõud, peeglid ja muud detailid löövad mõrad ka sinu karjääri ja suhetesse. Seega, kui sinu majapidamises leidub katkiseid nõusid, mida ei raatsi kuidagi minema visata, tee süda kõvaks ja püüa need siiski uute ja tervetega asendada.Feng shui
kohaselt on kodu välisuks
chi
ehk universaalse energia jaoks sisenemistee ning nii ukse paiknemine, selle värv kui ka muud nüansid määravad ära, milline energia sinu koju satub. Kuigi must uks võib välja näha väga elegantne ja praktiline, siis iidse hiina õpetuse kohaselt meelitab must uks koju halba energiat ja õnnetust. Must välisuks on õigustatud ainult siis, kui ta paikneb põhja või loode suunas.Selleks, et su kodus valitseks hea energia, tuleb haiged taimed elamisest välja visata. Haiged taimed sümboliseerivad hääbumist ja keva tervist ning tõmbavad ka koju ligi sarnast eneriat. Kuivanud lilled sümboliseerivad surma — seega tasub neidki oma elamises vältida. Mis puutub kunstlilledesse, siis neis puudub elu ja interjööris on nad tarbetud tolmukogujad.Suhtes on kaks inimest ja seetõttu on soovitav suhete parandamiseks (ka siis, kui elad üksi) valida magamistuppa paarisarv esemeid — olgu selleks siis padjad, seinapildid, öökapid-öölambid või muud sisustusaksessuaarid.

LOE LISAKS: