Loovnurga kontseptsioon toob koosloomise ruumid kontorisse. Et midagi uut välja mõelda, arendada, katsetada ja läbi mängida, on vaja paindlikku ja dünaamilist ruumi, kus mööbel ei piira, vaid võimestab tegevusi. Koosloomise tegevused vajavad teistlaadi lahendusi, teistmoodi mööblit, kui seda tavapäraselt ollakse harjunud kontoris nägema. Näiteks on parim viis üheskoos ideid arendada seistes. Sel moel on kõik ruumis võrdsed, kõik mõtted ja sekkumised vahetud ning oodatud. Võttes kasutusele ka seinad, tekib aktiivne ja inforikas ruum, mis toetab nii ideede genereerimist kui projektide arendust. Loovnurga mööbel on loodud toetama sellist aktiivset ruumikasutust.

“Kõrge laud sobib plaanide visandamiseks ja arutamiseks — ühiseks kaasahaaravaks tegevuseks,” toob välja disainibüroo Iseasi juht Martin Pärn, üks Loovnurga toodete autoritest.

“Tõstetud istumisega toolid hoiavad selja sirge ja meeled erksad. Nii on hõlbus püsti tõusta, et aktiivselt käimasolevasse diskussiooni sekkuda. Võrdsus, vabadus ja kaasahaaratus on meeskonna töös olulised. Et suuri plaane kavandada, on vaja palju pinda. Tahvlipinna või -värviga kaetud seinad muudavad kogu ruumi töötegemise aktiivseks osaks, piiramata ideede lennukust ette antud paberi piirjoontega. Just nii muutub ruumi iga sein toimivaks lavaks meeskonna mõtetele.”

Selliste põhimõtete järgi ongi valminud Stockholmi messil lansseeritud tooted — laud Rolf, tumba Hubert ja pliiatsihoidja Waldo. Toodete autoriteks on tunnustatud Eesti disainerid Martin Pärn, Sven Sõrmus, Kaspar Torn ja Janno Nõu Iseasi büroost.

Softrend on 1997. aastast tegutsev eestimaine pehme mööbli tootja, kelle tootevalikusse kuuluvad lisaks avaliku ruumi mööblile ka kodudiivanid, voodid, söögilauad ja -toolid ning muud sisustustooted. Softrendi tooteid müüakse esindussalongides Pärnu mnt 139c ja Narva mnt 63/1 Tallinnas ning Tehase 16 Tartus, Perämiehenkatu 11 Helsingis ning samuti edasimüüjate kaudu Rootsis ja Leedus. Lisainfo www.softrend.ee

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid