1. Malbelt maalähedane korter kesklinnas

Kui paljud üürikorterid on tihti sisustatud juhuslike ja ilmetute mööblitükkidega ning viimistlus jätab soovida, siis siinne elamine pakub silmailu igal sammul. Kasutatud on põnevaid materjale ja sisustuselemendid on viimistlusega maitsekalt kokku sobitatud.


Avar elutoaga ühendatud köök on lahendatud kaasaegselt maalähedases stiilis. Köögi tagasein on inspireeritud vanast taluarhitektuurist, elutoa sisustus järgib aga kõige värskemaid trende.


Magamistuba on pisike, kuid hubane. Ruum on nutikalt ära kasutatud ja toa ühele küljele on ehitatud mahukas garderoobikapp.

Huvi korral tutvu korteriga lähemalt SIIN.

Pärnu vanalinnast mereranda viiva Supeluse tänava äärde jäävad mitmed kaunid puitvillad. Ühes neist asub legendaarne Karusselli pood, mille pööningule on sisse seatud skandinaavialikult helge kahetoaline elamine. Korteri krooniks on pisut ajaloolist joont jälgiv maast laeni köögimööbel, mis on detailideni läbi mõeldud. Pliit ja õhupuhastaja on paigutatud köögi keskel asuvale saarekesele.


Elutoas torkavad silma ülimalt vinged sisustusaksessuaarid — oma kätega meisterdatud pudelitest valgustid!

  • Huvi korral vaata lähemalt SIIT.

Pärnu ajaloo kuulsaima linnaarhitekti Olev Siinmaa projekti järgi valminud kiosk Vingi tänaval on üks väheseid säilinud näiteid kuurortlinna väikevormidest kahe sõja vahelisest ajast. Praegu on pisikesse majja kohandatud maitsekalt askeetlik suvekodu.


Esimesel korrusel asub köök, mis järgib Pärnu kuurordi hiilgeajale omast disaini — 1920-1930ndatest on inspireeritud nii mööbel, kodutekstiilid kui ka viimistlusmaterjalid.

Teisel korrusel asub tagasihoidlik võlvlagedega magamistuba, mille pisikestest akendest avanevad kaunid vaated pargile.

Maja taga hoovis on tore hommikusööki ja päikesepaistet nautida või hoopis grillida.


Huvi korral vaata lisainfot SIIT.

Vaiksel Esplanaadi tänaval asuvas korteris on rõhku pandud mugavusele ja seda omapäraselt nostalgilises võtmes. Magamistoas tervitavad saabujat heledad ja mahedad maalähedased toonid ja hästi valitud tekstiilid.


Köögist leiab palju lahedaid ja väärika ajalooga detaile — nagu oleks sattunud maale vanaema juurde!

Kodu au ja uhkus on väärikas peeglikollektsioon, mis on sisse seatud vannituppa.

Sama kaunis kui interjöör, on ka maja roosaks krohvitud fassaad.


Huvi korral tutvu korteriga lähemalt SIIN.
.

Miks mitte lasta suvepuhkust veetes ka silmal puhata? Õrnad ja minimalistlikud tapeedimustrid ja hoolikalt valitud retromööbel seda siinses kodus igal juhul lubavad.

Katusealune kallak on muudetud mõnusaks pesaks, kus jalga puhata ja raamatuid lugeda.


Köök on suur ja avar ning valge siseviimistlus rõhutab ruumi langevat valgust, mida on selles elamises tõesti kuhjaga!

Maalähedastes pruunides ja oliivitoonides magamistuba mõjub rahuliku ja vaoshoitu, kuid äärmiselt elegantsena. Lahe sisustusnipp, millest eeskuju võtta — voodi kohale nöörile riputatud meeleolupildid.

Huvi korral vaata korteri kohta lähemalt SIIT.

LOE LISAKS:

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid