Kõige lihtsam viis ise ägeda välimusega riiuli kokkupanemiseks on samas mõõdus lauajuppide ja akutrelli abil teostatav meekärge meenutav riiul. Vaja läheb vaid lauajuppe, saagi, puidukruvisid ja trelli. Naturaalse tulemuse saavutamiseks töötle puitu läbipaistva või tooniva puiduõliga. Kui soovid lõbusalt kirjut riiulit, võõpa lauad enne üksteise külge kinnitamist üle meelepärases toonis mööblivärviga.

Side view #honeycomb #honeycombshelf #octagonshelf #diy #diyshelf #display #displays #vintage #decor #shelves #diyshelves

A post shared by Bianca Green & Junkin For Joy (@junkin4joy) on

Taskukohane ja skandinaavialikult stiilne variant on riputada lauad seinale konksude ja nahast väljalõigatud paelte abil.

Reinventando prateleiras #design #designdeinteriores #arquitetura #arquitetando #decoracao #architecture #decor #prateleira #diyshelves

A post shared by Thalita Macedo (@thalitamacedo_arquiteta) on

DETAILS - KIDSROOM 💙 . #nordichome#scandicinterior#scandichome#nordicstyle#myhome

A post shared by Mie Valsgaard (@mievalsgaard) on

Laheda tulemuse saab ka tugeva köie abil. Puuri riiulilaudadesse kohakuti augud ja ühenda köiega. Plaadi alla seo tugevad sõlmed.

Kui euroalustest tehtud mööbel mõjub õhulisemas interjööris liialt robustselt, siis puidust hoiukarpidest, mis ka igas suuremas ehituspoes saadaval, annab kokku panna igati omanäolise ja pilkupüüdva sisustusaksessuaari.

Look what @chiefmeteorologistcards made me today! I'm a lucky girl!! #diyshelves #diy

A post shared by myrestlesslife (@myrestlesslife) on

Sisustusmaailmas laineid lööv industriaalne stiil loob lõputuid võimalusi isetegemiseks. Ära saab kasutada kõikvõimalikke metallist detaile, mis mõeldud hoopis muuks otstarbeks. Näiteks metalltorude ja keermete abil saab ehitada erinevas suuruses laheda väljanägemisega sektsiooni või hoopis praktilise köögiriiuli. Sama lahendus sobib ideaalselt ka kingariiuliteks või garderoobiks.

Vaata videost, kuidas torukonstruktsiooniga riiulit kokku panna:

LOE LISAKS: