1. Pühadelehvides söögitoolid

Söögitoa või köögi saab mässida pühaderüüsse uskumatult lihtsate vahenditega. Mõnikord piisab ruumile täiesti uue ilme andmiseks vaid ühest pisikesest detailist. Lai punane lint tooli ümber seotuna annab ülimalt stiilse ja maitseka tulemuse. Lihtsamat teed minnes ei ole ohtu ka kodu üle kaunistada.

Poodidest tasub otsida läbipaistvad kuuseehted, kuhu saab peita kõike, mis parasjagu pähe torkab ja mis pisikesse klaaskerasse ära mahub. Aseta sinna pärlid, suled, oksad või miks mitte ka armsad jõulusoovid kallitele inimestele!

Foto: Zara Home

Selle asemel, et paberist väljalõigatud lumehelbed teibiga juhuslikult akendele kleepida, aja lumehelbed tamiili otsa. Katseta printeripaberist veidi paksemat paberit — nii jääb tulemus kindlam ja helbevanik langevam. Tamiil kinnita akna ülaosale kahepoolse teibiga. Sealjuures on soovitav vältida paksu vahtteipi, mida on hiljem raske ilma viimistlust rikkumata eemaldada.

Kui punane värv, lipsud-lehvid ja kuuseoksad ei ole sinu jaoks ja eelistad minimalistlikke aksessuaare, saab teha väga lihtsa ja efektse seinakaunistuse kuldsest paberist ja peenemast nöörist. Kuldsed kolmnurgakesed saad nöörile kleepida tavalise läbipaistva kontoriteibi abil.

Sügisestest loodusandidest saad teha pilkupüüdva vaniku, mis on lisaks kenale välimusele ka igati soodne lahendus. Vaja läheb vaid käsitöötraati ja soovitud pikkuse jagu nööri. Ülejäänu saad korjata metsa alt või pargist. Vaata valmistamisjuhendit siit.

Foto: howtodecorate.com