Täiuslikus vannitoas on võimalik tunda kõige suuremat rõõmu iseendaga veedetud ajast. Samas on vannituba ka pragmaatiline ruum, milles võiks olla ühendatud disaini harmoonia ja sisustuse funktsionaalsus.

Vannitoatrend nr 1: Värvilised kivimassist vannid ja valamud

Värvilised Xonyx kivimassist valmistatud vannid Eesti tootjalt Balteco. Kivimassist vannide loomisel on ühendatud modernne vormikeel ja innovaatiline Solid Surface-tehnoloogia. See on uudne lahendus, mida firma pakub — paneeli värvi on võimalik valida RAL-koodi alusel. See annab vannitoale juurde särtsu ja loob suurepäraseid lisavõimalusi vannitoa kujundamisel. Lisaks oli Baltecol väljas samas võtmes kivist valamud.

Miks eelistada just kivimassist vanni:

Soe ja siidine pealispind

  • Matrejali pikk eluiga
  • Lihtsalt paigaldatav
  • Keskkonnasõbralik materjal
  • Xonyx katestus äravool


Vannitoatrend nr 2: Säästlik ruumilahendus fikseeritud dušiseintega.

Kui teil on väiksem vannituba, on parim asetada vannituppa dušisein,- sirm või -nurk. Järjest enam kasutatakse uudseid lahendusi koos kvaliteetse furnituuriga. Vaata lisaks Balteco kodulehelt.

Vannitoatrendid nr 3: Kodune välispaa — minibasseinid õue

Põhjamaades, eriti Soomes, on järjest enam hinda läinud kodune spaa. Suvemaja või elamu juurde lisatakse väärtusena massaažifunktsioonidega minivälibassein. Neid kasutatakse ka korterelamute juures. Loo kodune spaa Balteco abiga.