Novira Capitali partneri Madis Brjantsevi sõnul pakub ettevõtte esindusprojekt Novira Plaza ainulaadset võimalust saada Tallinna ärikvartalis asuva büroopinna omanikuks. “Kuna Novira Plaza kerkib Tallinna mainekaima äripiirkonna tuiksoonele, on see atraktiivseks investeerimisobjektiks nii kohalikele kui välismaistele investoritele,” selgitas Brjantsev ning kinnitas, et usutavasti jõuab suur osa pindadest investorite kaudu ka renditurule. “Novira aitab vajadusel rendipindade huvilised ja investorid omavahel kokku viia,” lisas Brjantsev.

Et hoone erineva kasutusalaga pinnad omavahel ei ristuks, on Novira Plaza büroodele ja korteritele projekteeritud eraldi sissepääsud. Kõrghoone esimesele korrusele tuleb avarate vitriinakendega esinduslik kaubanduspind väljapääsuga Tartu maanteele. Korrustel 2-12 asuvad erineva suurusega eksklusiivsed büroopinnad suuruses 57-386 ruutmeetrit. “Hoone kontoripinnad sobivad hästi ettevõtetele, kes hindavad asukohta linnaelu keskpunktis Tallinna ärikvartali südames, kus neid ümbritsevad finantsasutuste peakontorid ja hotellid ning lennujaama ja sadama lähedus,” kommenteeris Brjantsev. Hoone alla rajatakse kahekorruseline parkla.

Novira Plaza katusekorrusel asub kolm Tallinnas unikaalset penthouse-tüüpi 91-155 ruutmeetrist luksuskorterit ning 13. ja 14. korrusel on kummalgi viis 51-91 ruutmeetri suurust elupinda, millest kõigist avanevad suurepärased vaated vanalinnale või merele. “Elukohana on hoone tõeliselt eksklusiivne, pakkudes fantastilise vaatega suurlinliku atmosfääriga kortereid, mis on vaid vaid jalutuskäigu kaugusel vanalinnast, mitmetest kaubanduskeskustest ning kultuuri- ja meelelahutusasutustest,” sõnas Brjantsev.

Novira Plaza välisviimistluses on peamiselt kasutatud klaasi ning vähesel määral ka tsingitud plekki. Kogu hoone välisfassaadi kaunistab efektne LED-valgustuslahendus. Hoone arhitektideks on Malle Laan, Kalle Vellevoog ja Andrus Andrejev, sisearhitektuurilise lahenduse tegi Tiiu Truus. Novira Plaza ehitab ehitusfirma Bauschmidt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid