Kesklinnas asuva 93 m2 korteri aknad avanevad hoovi poole ja tänavamüra siia ei tiku. Suur rõdu pakub mõnusat äraolemist, küünalde ja laternatega saab luua romantilisema meeleolu. Siia paistab päike lõunast kuni hilisõhtuni ja nii on kaunid vaatemängud taevas garanteeritud.

Ruumikas esikus on lubjatud seinad ja põrandal täispuidust tammeparkett. Vanast sissepääsust ehitati hoopiski nišš riiulitele. Tapeediga on püütud luua kontrasti.

Elutuppa paistab päike suurema osa päevast. Lae kõrgus on kolm meetrit ja selle alla mahub palju päevavalgust. Luksuslikkust lisavad veel kõrged põrandaliistud, taastatud paneeluksed ja imeliselt krohvitud sein… Kõik on nii ehe, siin saab tunda vana, 1905. aastal ehitatud maja hõngu uues kuues.

Kaks seina on värvitud murtud valge tooniga, teised kaks on otsustanud mustrilise tapeediga katta.

Söögituba on ühendatud mõnusa istumisnurgaga..

Köögis on kontrastne must-valge põrand, seinad on osalsielt helehallid, osaliselt kaetud olustikku loova tapeediga. Valged aknaluugid lisavad siingi ehedust ja omapära. Pilgupüüdjaks on sinine lauake.

Magamistuppa paistab samuti päike ja saab nautida rohelust. Siin annab seintel tooni tumesinine mustriline tapeet.

Vannituba on hästi läbi mõeldud ja siia mahub kõik vajalik. Seinas on valge plaat, mis sobib hästi tumepruuni plaadiga põrandal. Kuid vannitoastki leiab killukese tapeeti, mis sobib kenasti ajatu valgega. Mustjaspruunil kummutil on koha sisse võtnud uhke valamu.

Magamistoa ja vannitoa vahel on garderoob, mida on mugav kasutada.

Vaikses hoov on kaunilt korda tehtud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid