Jõua oma unistusteni

Wendre teab, mida teeb ja mis on sulle ja planeedile kasulik. Wendre on pühendunud inimestele ja planeedile parema tuleviku loomisele läbi hea une.

Suurte tegude tegemiseks, eesmärkide saavutamiseks peab inimestel olema energiat ja võimalust hästi magada. Wendre töötab selle nimel, et pakkuda inimestele esmaklassilist und – sellist und, mis annab võimaluse rakendada oma potentsiaali täies ulatuses iga päev.

Voodid

Wendre arendab innovaatilisi ja jätkusuutlikke voodi- ja madratsilahendusi. Ettevõttel on suured kogemused erinevate voodiraamide ja kangaste sobitamisel kiust, vahust ja vedrudest madratsikihtidega nii, et tulemuseks on unikaalsed kujundused ja funktsionaalsused. Innovatiivseid kujunduslahendusi toetab keskendumine automatiseerimisele ning tõhusus montaažis, pakendamises, ladustamises ja logistikas. Voodeid ja madratseid toodetakse oma Eesti tootmisüksuses, mille aastane tootmisvõimsus on 600 000 ühikut.

Tekid ja padjad

Wendre pakub tekke ja patju igale vajadusele – erinevate mugavusnäitajatega, mitmesuguste kujunduste, materjalide ja funktsionaalsusega. Wendre Eestis ja Poolas asuvad tootmisüksused suudavad toota aastas 18 miljonit tekki ja patja.

Keskkonnasäästlikkus ja ringmajandus

Ettevõte pöörab suurt tähelepanu keskkonnasäästlikkusele ja rakendab oma töös tehnoloogiaid, mis võimaldavad taaskasutada tootmisjääke kuni 95% ulatuses. Wendre üks eesmärke on olla ringmajanduses esirinnas.

Ettevõttest

Wendre Group on üks suurimaid magamistarvete tootjaid Euroopas. Kontserni tootmisüksused Eestis ja Poolas valmistavad aastas 18 miljonit tekki ja patja ning 600 000 voodit ja madratsit.

Wendre Groupi müügiesindused asuvad Rootsis, Eestis, Soomes, Saksamaal ja Poolas, klientide hulka kuuluvad mitmed Euroopa juhtivad mööblit ja kodutekstiili turustavad jaeketid.

Toodangust suurema osa moodustavad kaubamärgitooted, aga edukad on ka Wendre enda kaubamärgid Familon, Wendre ja Geska.

Jaga
Kommentaarid