Lemmikud köögitooted

1. Valgete esipaneelidega METOD köök

Juba mitmendat aastat järjest üks populaarseim IKEA toode METOD köök on planeeritav vastavalt igaühe vajadustele ja eelistustele. Aastate möödudes saab vahetada kappide esipaneele, lahtised riiulid asendada kinniste kappide või sahtlitega ning samuti ka seda vastavalt vajadustele laiendada. METOD köögil on 25-aastane garantii.

2. VARIERA köögikorrastajad

IKEA arvukatest organiseerimislahendustest müüakse Eestis enim just VARIERA köögikorrastajaid. Lisaks köögile saab kaste kasutada kõikjal, kus tarvis väiksemaid asju hoiustada. Korrastuslahendused aitavad hoida ruumi organiseeritud ja hõlbustavad söögitegemist.

3. IKEA 365 läbipaistva kaanega toidunõud

Hoiukarbid võimaldavad hoida toitu organiseeritult ning isegi ruumi säästa. Läbipaistev kaas tagab, et karbi sisu oleks lihtsasti nähtav.

Lemmikud elutoatooted

4. SÖDERHAMN diivanid

SÖDERHAMN diivanilahendused on Eesti kodudes enimlevinud valik. Diivanimooduleid saab kasutada nii eraldiseisvalt kui ka kombineerituna, et luua igale kodule sobivas suuruses ja kujus diivanilahendus.

5. BESTÅ kapikombinatsioonid

Eestimaalaste kodudes kõige populaarsemad ustega BESTA kapid, mida kasutatakse nii elutubades kui teistes ruumides. Kappe saab vastavalt vajadusele kohandada, et need sobiksid nii esikusse, magamistuppa kui ka elutuppa. Erinevates ruumides sama lahenduse kasutamine võimaldab luua kodus harmoonilise välimuse. Valikus on kõrgete, madalate kui ka seinale kinnitatavate kapilahendused, mis võimaldavad igale esemele leida sobiva hoiukoha.

6. SAMLA kastid

Kümned tuhanded Eesti elanikud valisid 2023. aastal oma koju erinevates suurustes SAMLA karpe, mis sobivad kõikvõimalike asjade hoiustamiseks – alates väiksematest puhastusvahenditest kuni erinevate kodutarvikuteni välja. Tänu läbipaistvale plastikule on näha kasti sisemus, mis võimaldab soovitud asjad hõlpsalt ülesse leida.

Lemmikud lastetooted

7. TROFAST hoiukombinatsioonid

Tugevatest puitraamidest ja lihtsasti eemaldatavatest plastkarpidest koosneva TROFAST mänguasjade hoidla on lastetubades levinud valik just oma kasutusmugavuse tõttu. TROFAST kombinatsioone on erinevate kujude, suuruste ning värvidega ja selles olevad karbid võimaldavad korrastada igat tüüpi mänguasju – ehitusklotsidest kuni nukkudeni välja ning tegelikult saab seda kasutada ka teistes tubades, näiteks elutoas.

8. ANTILOP söögitool

Nagu kõik IKEA lastele mõeldud mööbliesemed, on ka ANTILOP valmistatud eriti hoolikalt ning vastab kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, et need oleksid lastele ohutud. Lisaks on tooli lihtne lahti võtta ja kaasas kanda.

Lemmik toidukaup

9. Rootsi lihapallid

2023. aastal söödi Eestis IKEA restoranis lihapalle üle 150 tuhande korra, mis tähendab, et ära söödi üle 1,2 miljoni lihapalli. Lihapallidele järgneb pehme jäätis, mis on kõige levinum magustoiduvalik.

Lemmik magamistoatoode

10. PAX garderoobikombinatsioon

Eesti elanikud armastavad moodulgarderoobi PAX, sest see annab neile valikuvabaduse otsustada raamide suuruse, sahtlite ja riiulite arvu üle, aga ka nii hingedega- kui ka lükanduste või isegi värvi vahel. Seega suudab see kapp vastata igaühe erinevatele vajadustele.