Kairi kirjutas, et jõulud on nende peres väga oodatud aeg. Lisaks toob ta tänulikult välja, et ükskõik, mis värvide ja ehitussoovidega ta emana välja tuleb, on tal olemas need mehed, kes alati ka ideid realiseerida aitavad.

„Mulle meeldib igal aastal meisterdada midagi uut ja miksida eelmiste aastate omadega. Lumebaar aias on meil juba traditsiooniliseks saanud. Seda muidugi tuleb talve jooksul paar korda uuesti ehitada või parandada. Tundub, et ka see aasta pole erand. Maja ees olevad sildid näitavad ära, mida meie tagahoovis teha saab,“ kirjeldab naine.

„Toas on meil sel aastal teemaks väikesed majakesed ja algaja VB jõulukollektsiooni austajana sain seal inspiratsiooni klassikalisteks jõuludeks - punavalgeroheline. Mulle tundub, et selle juurde jään pikemalt, sest need erinevad ehted, mida kuusele panna saab, on nii põnevad. Klassikalise kuuse all peab olema ka jõulurong - tegime Ikea rongile ja sillale tuuningu ning see sobib meie kuuse alla imehästi. Jõulud lihtsalt on kõige imelisem aeg, soojuse ja koosolemise aeg,“ lõpetab ta oma kirja.

Fotovõistlus „Pühad minu kodus 2023“. Saada pilte oma jõuluhõngulisest kodust ja võida stiilne auhind!

Taaskord on aeg oma kodud jõuludeks valmis seada! Traditsionaalselt algab taas ka moodnekodu.ee fotovõistlus „Pühad minu kodus“, mille auhinnaks on Lartusi poolt välja pandud imekaunis Villeroy & Boch hommikusöögikomplekt kahele!

Kuidas osaleda?

Saada aadressil moodnekodu@delfi.ee 3–10 fotot oma jõuluilmelise kodu interjöörist või aiast ja kirjelda mõne lausega, kuidas oled oma elamist kaunistanud ning mis on teie peres pühade puhul oluline. Pildid võivad olla tehtud ka varasematel aastatel. Konkursile saab pilte saata kuni 18.12.2023.

Loe rohkem siit.