Marko kirjutas, et pühad algavad nende kodus advendiga - siis pannakse suures toas kuusk püsti. Lisaks kirjutab ta: „Miks mitte teha oma kodu veidi muinasjutuliseks? Otsustasime ehitada välja erilise esiku, mis paneb meid tundma eriliselt. Eriti pühade ajal. Tuled uksest sisse ja oledki omas maagilises kodus!“

Terve detsember käib piparkookide küpsetamine ning alati valmib imeline piparkoogi majake. Marko leiab, et see annab ägeda meeleolu ja erilist jõuluhõngu juurde. Samuti valmib alati ahjus hani.

Pere käib koos väljas jalutamas, külastavad vanaemasid ja vanaisasid.

Untitled design - 1

Fotovõistlus „Pühad minu kodus 2023“. Saada pilte oma jõuluhõngulisest kodust ja võida stiilne auhind!

Taaskord on aeg oma kodud jõuludeks valmis seada! Traditsionaalselt algab taas ka moodnekodu.ee fotovõistlus „Pühad minu kodus“, mille auhinnaks on Lartusi poolt välja pandud imekaunis Villeroy & Boch hommikusöögikomplekt kahele!

Kuidas osaleda?

Saada aadressil moodnekodu@delfi.ee 3–10 fotot oma jõuluilmelise kodu interjöörist või aiast ja kirjelda mõne lausega, kuidas oled oma elamist kaunistanud ning mis on teie peres pühade puhul oluline. Pildid võivad olla tehtud ka varasematel aastatel. Konkursile saab pilte saata kuni 18.12.2023.

Loe rohkem siit.