Instagramist tuttav @MeieSeitse ehk Anna-Liisa saatis võistlusele oma kodu pildid. Ta kirjutab, et jõulud tulevad nende kodus tagasihoidlikus jõulurüüs, enda meisterdatud paberkaunistuste ja led-tulekestega. Jõuluvärvideks on peres punane, valge ja looduspruun.

„Fänname taaskasutust ja uuesti kasutamist, seega meie kodu kaunistavad samad ehted iga aasta. Kaunid kodupildid on tehtud meie elu loomulikus elemendis ehk siis täpselt nii nagu elu on! Ilusat jõuluaega kõigile!“ kirjutab naine.

Fotovõistlus „Pühad minu kodus 2023“. Saada pilte oma jõuluhõngulisest kodust ja võida stiilne auhind!

Taaskord on aeg oma kodud jõuludeks valmis seada! Traditsionaalselt algab taas ka moodnekodu.ee fotovõistlus „Pühad minu kodus“, mille auhinnaks on Lartusi poolt välja pandud imekaunis Villeroy & Boch hommikusöögikomplekt kahele!

Kuidas osaleda?

Saada aadressil moodnekodu@delfi.ee 3–10 fotot oma jõuluilmelise kodu interjöörist või aiast ja kirjelda mõne lausega, kuidas oled oma elamist kaunistanud ning mis on teie peres pühade puhul oluline. Pildid võivad olla tehtud ka varasematel aastatel. Konkursile saab pilte saata kuni 18.12.2023.

Loe rohkem siit.