Systemairi ventilatsiooniseadmed

Systemairi ventilatsiooniseadmed sobivad erineva otstarbega ruumide ja hoonete jaoks. Valikus on erinevaid agregaate, mis sobivad nii eramu, äripinna kui tööstushoone vajadustega. Tegemist on kõrgekvaliteediliste ventilatsiooniseadmetega, mis tagavad optimaalse õhuvahetuse ja hea sisekliima suuremate ning väiksemate hoonete jaoks. Tänu Systemairi energiasäästlikele seadmetele väheneb ka süsihappegaasi emissioon.

Lihtne, kiire, kompaktne

Systemairi ventilatsiooniseadmeid saab kirjeldada kolme sõnaga: lihtne, kiire ja kompaktne. Valikus on nii rootor- kui ka plaatsoojusvahetiga seadmeid, mis reguleerivad automaatselt soojuse/jahutuse taastumist ning lisaks on neil automaatne sulatusfunktsioon. Niisiis tagab Systemairi ventilatsioonisüsteem alati parima võimaliku sisekliima – sõltumata ilmast.

Systemairi seadmed SAVE omavad Euroventi sertifikaati, mis kinnitab, et tootja poolt esitatavad tehnilised andmed on tõesed ja laboratoorselt kinnitatud.

Ventilatsiooniseadmed eramute jaoks

Eramu puhul on oluline, et ventilatsioonisüsteem oleks vaikne ja sobituks teie kodu interjööriga. Systemairi agregaatide toiteallikaks on vaiksed EC-ventilaatorid, mida on vaevu kuulda. Hubasust ja stiili aitab säilitada suur tootevalik – saadaval on mitmesuguste mõõtmete ning eri värvidega tooteid. Mugavust lisab Systemairi mobiilirakendus, mis võimaldab ventilatsioonisüsteemi juhtida otse nutitelefonist.

Äripindade ventilatsioon

Äripindade ventilatsioon on ettevõtete jaoks väga oluline. Tõhus ventilatsioonisüsteem tagab töötajate produktiivsuse ja hea enesetunde. Selleks, et ruumis oleks hea olla, peab kogu õhk vahetuma kahe tunni jooksul. Teisisõnu piisab põhiventilatsiooniks õhuvahetusest 0,5 liitrist sekundis ruutmeetri kohta. Inimestest erituvate saasteainete eemaldamiseks vajalik õhuhulk on lisaks sellele umbes seitse liitrit sekundis inimese kohta.

Systemair on maailmas tuntud oma kvaliteetsete ja töökindlate ventilatsiooniseadmete poolest. Need süsteemid on loodud kestma ja vastama ka kõige nõudlikumatele ootustele, pakkudes ettevõtetele pikaajalist kvaliteeti ning meelerahu.

Tööstushoonete ventilatsioonid

Tööstushoonete ventilatsiooni puhul on vaja arvesse võtta selliseid tegureid nagu kahjulike aurude olemasolu, gaasireostus ja temperatuurirežiim. Kuna tehased peavad järgima erinevaid ventilatsiooni standardeid, on Systemair selliste hoonete jaoks üks paremaid ja tõhusamaid valikuid.

Nende ventilatsiooniseadmed on projekteeritud vastama töötajate ohutuse ja keskkonnakaitsega seonduvatele nõuetele. Lisaks on need kohandatavad erinevate vajadustega hoonete jaoks.

Levinumad vead ventilatsioonisüsteemi valimisel

Kui ventilatsioonisüsteemi valimisel ei tehta piisavalt eeltööd, on pettumus kerge tekkima. Näiteks võidakse valida liiga mürarikas või massiivne ventilatsiooniagregaat.

Enne otsuse tegemist tasub tähelepanu pöörata ruumi suurusele ja iseärasustele. Lisaks võiks läbi mõelda, millised funktsioonid on just teile olulised. Kas soovite süsteemi äpist juhtida? Või on teie jaoks oluline, et saaksite seadistada kindlaks ajavahemikuks kindla temperatuuri?

TÄHTIS! Selleks, et tagada madal müratase, võrdne õhujaotus ja süsteemi võimalikult kõrge efektiivsus, tuleb ventilatsioonisüsteemi kindlasti mõõdistada.

Systemairi tootevalik

Systemairi tootevalikut uuendatakse ja täiustatakse pidevalt. Fookus on innovatsioonil, energiatõhususel ja jätkusuutlikkusel. Meie e-poest leiate Systemairi seadmed, mis sobivad erineva suurusega hoonetele ja vastavad teie ootustele. Valikus on plaatsoojusvaheti ja rootorsoojusvahetiga ventilatsiooniseadmed. Kõigil seadmetel on Euroventi sertifikaat ja neid on lihtne hooldada.

Systemair SAVE VTC 300

Systemair SAVE VTC 300 on plaatsoojusvahetiga pealt ühendatav tõhus vastuvooluseade, mis on mõeldud ruumi, kus ventileeritav pind ei ületa 240 m². Sobib ideaalselt näiteks väiksematesse eramutesse ja korteritesse.

Ventilatsiooniseade põhineb kaasaegsel EC-tehnoloogial ning võimaldab sissepuhke- ja väljatõmbeõhu eraldi seadistamist. Samuti on olemas automaatne sulatusrežiim, et talvel vältida plaatsoojusvaheti jäätumist.

Seade vajab eelsoojendit, kui välistemperatuur langeb alla –10 °C.

Systemair SAVE VSC 300

Systemair SAVE VSC 300 on küljelt ühendatav lakke paigaldatav vastuvoolu soojusvahetiga seade, mis sobib kodudesse, mille ventileeritav pind on kuni 320 m². Komplekti kuulub seade ja kuuemeetrine puldikaabel.

Tegemist on väga tõhusa seadmega, mis on varustatud vaiksete EC-ventilaatoritega. Seadmel on sisseehitatud niiskusandur ja seda saab nutikalt juhtida.

Seadmele on omistatud ka passiivmaja sertifikaat.

Systemair SAVE VTR 300/B

Systemair SAVE VTR 300/B on pealt ühendatav seinale paigaldatav rootorsoojusvahetiga seade, mis sobib kodudesse, mille ventileeritav pind on kuni 240 m².

See on sujuvalt reguleeritav ventilatsiooniseade, mis ühildub soovi korral ka pliidikubuga. SAVE VTR 300/B tagab teie kodus alati värske õhu ja suudab niiskust välja tõmmata ka köögist, vannitoast ning teistest niisketest ruumidest.

Kõrge energiatõhususega EC-tehnoloogia ventilaatoritega seadet saab mugavalt juhtida rakenduse SAVE CONNECT kaudu. Juurde saab valida ka juhtpaneelid SAVE TOUCH või SAVE LIGHT.

Systemair SAVE VSR 300

SAVE VSR 300 on küljelt ühendatav sujuvalt reguleeritav tõhus rootorsoojusvahetiga seade. Mõeldud paigaldamiseks pööningule või lakke kodudes, kus ventileeritavat pinda on kuni ligi 240 m². Seadme komplekti kuulub ka kuuemeetrine puldikaabel.

Ventilatsiooniseade reguleerib õhuniiskust sisseehitatud niiskusanduri abil ja seda saab juhtida rakenduse SAVE CONNECT kaudu. Juhtpaneelid SAVE TOUCH ja SAVE LIGHT on valikulised. Lisaks on sel valmidus pliidikubuga ühendamiseks.

Teeme sulle kiiresti pakkumise

Ei tea, millist seadet täpselt valida? Meie meeskond on valmis vastama kõikidele küsimustele ja leidma just teie hoone või ruumi jaoks parima ventilatsioonilahenduse. Värske õhk ei pea tähendama kompromisse – Systemairi ventilatsioonisüsteem pakub nii disaini, kvaliteeti kui ka vastupidavust.

Kenn-Wood OÜ pakub ventilatsioonisüsteemi terviklahendust – projekteerime, paigaldame, mõõdistame ja hooldame.

Päringutele vastame kolme tööpäeva jooksul.

Jaga
Kommentaarid