Diivanimaailma trendid

Selle hooaja diivanitrendide ühiseks nimetajaks on loomulik elegants ja lihtne skandinaavialik stiil. Domineerivad mahedad, neutraalsed ja looduslähedased toonid, nagu heledad beežid, roostekarva pruunid, erinevad rohelised ja sinised varjundid. Heledad värvitoonid on muutunud eriti populaarseks, sest loovad interjööris avara ja rahuliku atmosfääri. Ka valget värvi ei kardeta enam kasutada, tänu uutele kergesti puhastatavatele kangastele.

Mooduldiivan Paolo

Pane kokku oma ideaalne kaaslane

Erilisuse ja unikaalsuse otsingul pööravad tarbijad aina enam tähelepanu kohandatavatele lahendustele. Furgneri diivanite valikus leidub midagi igale maitsele – alates stiilsetest nurgadiivanitest kuni funktsionaalsete diivanvooditeni.

Ettevõte pakub Eestis tellimustööna valmivaid diivaneid, mis tähendab, et igal kliendil on võimalus diivanit personaliseerida. Kuna üha enam otsitakse mööblit, mis peegeldab inimeste isiklikku stiili ja vajadusi, saab Furgneri tootevalikust kokku panna mudeli, kuju, mõõdu, värvi, kangatüübi ja jalad, mis sobivad täiuslikult just uue diivaniomaniku maitse ja elustiiliga. Toodete valmimisaeg on 4-6 nädalat ning karkassile kehtib ka 5-aastane garantii. Peagi leiab Furgneri tootevalikust ka erilise, Eesti disaineri loominguna valminud diivani.

Mooduldiivan Castle

Jätkusuutlik diivanibränd

Jätkusuutlikkus on disainimaailmas tänaseks kesksel kohal. Furgner pöörab keskkonnasäästlikkusele erilist tähelepanu, kasutades enamus diivanite tootmisel FSC-sertifitseeritud puitu. Sertifikaat keskendub metsade jätkusuutlikule majandamisele ja puidu päritolu tagamisele - seega kannab jätkusuutliku brändi toodete eelistamine endas nii keskkonna kui ka looduse väärtustamist.

Selleks, et leida või disainida omale „see õige“ diivan, tasub külastada Furgneri sisustussalongi aadressil Sakala 7. Salongis pakuvad kogemustega müügiesindajad professionaalset nõu ning koha peal on võimalik ka kangastega tutvuda, neid tunnetada, diivanit ise proovida ja selle istumismugavuses veenduda. Kõik Furgneri diivanid on saadaval ka e-poes.

Oktoobris on kõik Furgneri brändi diivanid -20%.

*Kehtib kuni 31.10 e-poes ja salongis: Sakala 7.

Kõik Furgneri diivanid leiad siit.

Mooduldiivan Knox, erihind oktoobris: 1159.20€.

Mooduldiivan Paolo, erihind oktoobris: 1735.20€.

Mooduldiivan Castle, erihind oktoobris: 1531.20€.

Diivan Lente, erihind oktoobris: 2067.20€.

Diivan Box, erihind oktoobris: 1480€.

Jaga
Kommentaarid