IKEA Tartu planeerimisstuudio eesmärk on aidata külastajatel kavandada nende koju sobivaid IKEA lahendusi, näiteks kööke, hoiulahendusi ja muud. Külastajatele pakutakse eelbroneeritud ajal individuaalset konsultatsiooni IKEA spetsialistiga, lisaks on Tartu esinduses kindlad alad, kus saab spetsialistiga konsulteerida ning valminud kavandi jaoks vajaliku kohe ära tellida.

IKEA planeerimisstuudio asub Tartus Lõunakeskuse kaubanduspargis. Laienemiseks kolib IKEA esindus 2024. aasta sügiseks Lõunakeskuse kaubanduspargi teise hoonesse. Uue planeerimisstuudio avamiseni jätkab IKEA Tartu esindus külastajate vastu võtmist tavapärasel viisil.

„Tartu esinduse eesmärk on pakkuda meie külastajatele inspiratsiooni, sisustusalast nõu, lahendusi ning spetsialistide abi, et muuta kodust elu paremaks. Soovime seda pakkuda lõunaeestlaste kodude, töökohtade ja tavaliste liikumisteede lähedal. Planeerimisstuudios on meie fookus eelnevalt kokkulepitud kohtumistel, kuid oodatud on ka spontaansed külastajad, kes otsivad toredat IKEA-elamust. Tartus on saadaval kõik Eestis pakutavad teenused, näiteks mõõtmine, mööbli kokkupanek ja paigaldamine. Kaks korda suuremad ruumid võimaldavad meil oma külastajatele pakkuda veelgi paremat kogemust: rohkem inspiratsiooni, suuremat mugavust, toodete kiiremat kättesaadavust,“ selgitas IKEA Baltikumi müügijuht Inga Filipova.

Lõunakeskuse juhi Marju Jeedase sõnul õigustab uus asukoht end igati, sest on lõunaeestlaste jaoks väga hea ligipääsetavusega ja mugav.

„IKEA planeerimisstuudio on osutunud lõunaeestlaste seas väga populaarseks ja meil on hea meel, et IKEA soovib kliendikogemust veelgi parandada ning tugevdada oma positsiooni Lõunakeskuse kaubanduspargis. IKEA esindus võtab uuest ärihoonest enda alla ligi poole,“ rääkis Jeedas.